Pitääkö olla huolissaan Jenni Pääskysaari

Anonyymi-ap

Jenni Pääskysaaren käytös ohjelman juontajana on alkanut huolestuttaa.
Esim. Miika Nousiaisen kommenttien unohtaminen lyhyellä ajalla toistamiseen ja oma riekkuminen ja huitominen tuntuu olevan tärkeintä.
Joka ohjelmassa tapahtuva pään raapinen ihmetyttää, sitä on tapahtunut jo vuosia. Onkohan kyseessä täiongelma, tai huono hygienia kun muutakin kehoa on pitänyt ruveta ohjelman aikana raapimaan.
Ohjelma on mielenkiintoinen ja Hotakaisen tilalle tullut Pirjo Heikkilä täyttää kyllä kivasti Hotakaisen jättämän paikan, eikä Tuomas Kyrössäkään ole valittamista.

7

443

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei ole tullut mieleen, että tuo on käsikirjoitettua? Mikäli hän unohtelisi vahingossa ja kun ohjelma tehdään etukäteen eikä suorana ne leikattaisiin heti pois. Miten ihmiset voi olla näin yksinkertaisia?

      • Anonyymi

        Ei ehkä käsikirjoitettua, kun Jenni tais kuitenkin molemmilla kerroilla ottaa spiikin uusiksi, joten ois voitu pätkiä mutta eipä silti pätkitty. Ei tuo niin vakava ohjelma ole että pikkumokailut haittaa vaan ovat tekijöille jopa ihan tervetulleita.


      • Anonyymi

        🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

        😍 ­N­y­­m­­f­­o­­m­a­­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17800567b

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      "Hakaniemen puuduttaja" on niin harmaa että katoaa helposti lavasteisiin, joten Jennin kömmähdys on ymmärrettävä.

    • Anonyymi

      Joo, pääskysaari huononee vuosi vuodelta. Liikaa itsetarkoituksellista tunteisiin vetoavaa emoatipastiohömppää kuten tänään.

    • Anonyymi

      No onhan se aika huono juontaja, aika ajanut ohi minkäs teet.

    • Anonyymi

      Kyllä on aija ajanut! Mutta ehkä vähän ohjelmakin aikanssa ei jaksa samoja läkytyksiä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      152
      10997
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5250
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2463
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      30
      2153
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1721
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1584
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      31
      1270
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1196
    9. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      92
      935
    10. TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.

      Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o
      Hindulaisuus
      317
      902
    Aihe