Pitääkö olla huolissaan Jenni Pääskysaari

Anonyymi-ap

Jenni Pääskysaaren käytös ohjelman juontajana on alkanut huolestuttaa.
Esim. Miika Nousiaisen kommenttien unohtaminen lyhyellä ajalla toistamiseen ja oma riekkuminen ja huitominen tuntuu olevan tärkeintä.
Joka ohjelmassa tapahtuva pään raapinen ihmetyttää, sitä on tapahtunut jo vuosia. Onkohan kyseessä täiongelma, tai huono hygienia kun muutakin kehoa on pitänyt ruveta ohjelman aikana raapimaan.
Ohjelma on mielenkiintoinen ja Hotakaisen tilalle tullut Pirjo Heikkilä täyttää kyllä kivasti Hotakaisen jättämän paikan, eikä Tuomas Kyrössäkään ole valittamista.

8

563

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei ole tullut mieleen, että tuo on käsikirjoitettua? Mikäli hän unohtelisi vahingossa ja kun ohjelma tehdään etukäteen eikä suorana ne leikattaisiin heti pois. Miten ihmiset voi olla näin yksinkertaisia?

      • Anonyymi

        Ei ehkä käsikirjoitettua, kun Jenni tais kuitenkin molemmilla kerroilla ottaa spiikin uusiksi, joten ois voitu pätkiä mutta eipä silti pätkitty. Ei tuo niin vakava ohjelma ole että pikkumokailut haittaa vaan ovat tekijöille jopa ihan tervetulleita.


      • Anonyymi

        🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

        😍 ­N­y­­m­­f­­o­­m­a­­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17800567b

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      "Hakaniemen puuduttaja" on niin harmaa että katoaa helposti lavasteisiin, joten Jennin kömmähdys on ymmärrettävä.

    • Anonyymi

      Joo, pääskysaari huononee vuosi vuodelta. Liikaa itsetarkoituksellista tunteisiin vetoavaa emoatipastiohömppää kuten tänään.

    • Anonyymi

      No onhan se aika huono juontaja, aika ajanut ohi minkäs teet.

    • Anonyymi

      Kyllä on aija ajanut! Mutta ehkä vähän ohjelmakin aikanssa ei jaksa samoja läkytyksiä!

    • Anonyymi

      MTV neuvoo Telia neuvoo.
      Raikaus, laita WC paperi rulla, WC kannen väliin, on syytä olla huolissaan, ettei putoa veden sekään, käy kuivakäymälä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      171
      4867
    2. Haluaisitko enemmän ?

      Haluaisitko enemmän kuin ystävyyden ? M-N
      Ikävä
      169
      1641
    3. Vihjeitä kaivatusta

      Mitkä numerot liittyy sun kaivattuun? Osa puhelinnumeroa, kengännumero tai vaikka asuinpaikan koordinaatit (😊)
      Ikävä
      66
      1457
    4. Rakas mussukka

      anna joku merkki itsestäsi. Pyydän.
      Ikävä
      65
      970
    5. Lieksa missä syy?

      Kun viranhaltijat irtisanoutuu tehtävistä? Museonjohtaja irtisanoutunut. Sivistysjohtaja lähtökuopissa ja Lieksan Kiinte
      Lieksa
      124
      797
    6. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      6
      787
    7. Niin pettynyt

      Olen suhun ja siihen ettet koskaan kohdannut reilusti
      Ikävä
      56
      776
    8. Martina Jeopardyssa

      Telkusta tulee mainos ohjelmasta, missä vilahtaa Martina. Ai vitsi odotan sitä jaksoa, missä Martina on. Pääsee taas näy
      Kotimaiset julkkisjuorut
      191
      751
    9. En olisi uskonut et

      Suhun tutustuminen toisi elämään näin synkän varjon. Surullista kun luulee löytävänsä rakkautta ja saa vain pahaa.
      Ikävä
      66
      739
    10. miehelle naiselta

      Monen naisen kanssa olet lempinyt, mutta mua et saanutkaan 😉
      Ikävä
      76
      731
    Aihe