ennen oli selkeää kun oma raha

tuntuu mahdottomalle mutta todella ..oma raha suomelta vietiin.. hattua briteille
3206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ruotsin kansa äänesti kunnollisen, perusteellisen keskustelun jälkeen. Ruotsin poliitikot tai virkamiehet eivät ole yrittäneet vesittää päätöstä.

Äänestä
  • 😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

    🍑 ­­­N­y­m­f­­o­m­­­a­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#178014745

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

nyt kaupassa on kaikki niin kallista kun vertaa markkaan jokainen tuote maksaa n2e
eli 12mk.
ennen oli 50p tuotteita markalla 3
rahat kerätään nyt pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

tuntuu mahdottomalle mutta todella ..oma raha suomelta vietiin.. hattua briteille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu