Rydman juttu ja kahden paikan menetys?

Nauretaan yhdessä Petteri Orpo jos lahjoititte toiminnalla PS voiton

selviää asia jo 2.4
666
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kuin Moktar Gubta pääpunaisena naurellaan

Ja PS kahveet ma aamuna hyvälle maistuu

Äänestä

Orpolla vaikeuksia saada puolueen äärioikeisto natseja kuriin ! Eikä ole kaikei natsei saanut heitetty persuihin !!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

Äänestä

myk känensen aiheuttivenäläisen äidinpoika
tarina oli tuossa mutta koneeseen on ohjelmoitu etä jos kertoosuvakeista
niin poistuu

Äänestä

Kai mykkänensen aiheutti eli ylejohtajajou ninpoika tapiolastaisä
onjostain lapistaäiti venäjälstävanhoja ja tulkki Kai oli
sampo kun oli pankkipietarissa duunissa
mykkännen söirydmanin ulos ja pelkäänyt kohtaloaan joskok luisuu alas

Äänestä

Alhol kok kyk isis

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nauretaan yhdessä Petteri Orpo jos lahjoititte toiminnalla PS voiton

selviää asia jo 2.4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu