Miksi näitä kuskeja on eniten Yangolla, Menevällä, Fixutaksissa, Lähitaksissa jne. Tänäänkin yksi Menevä tuli vauhdilla kärkikolmion takaa suoraan eteen. Arvatkaa kuka joutui äkkijarrutuksella estämään kolarin. Pitääkö hankkia panssarivaunu ja olla jarruttamatta?
Miksi taksikuskit ei enää tunne edes liikennesääntöjä?
6
129
Vastaukset
- Anonyymi
Eiväthän suharit ole koskaan liikennesääntöjä osanneetkaan. Lisäksi he mussuttavat ajaessaankin munkkia ja polttavat ketjussa tupakkaa. Moni on vieläpä humalassa, tai ainakin krapulassa.
Taksikuskit pitäisi vangita ja tuomita vähintään muutaman vuoden ehdottomaan vankeuteen ihan vain sen takia, koska ovat suhareita.- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17803010Z
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Lienet se villi, joka osaa kaiken?
Jaa, olekin taksi-helsigin miehiä. - Anonyymi
Taksi on aina etuajo-oikeutettu (kuskin mielestä) ja muun liikenteen pitää väistää. Ei siis ihmekään miksi taksiauton vakuutus on kallis.
- Anonyymi
Yangon, Menevän, Fixutaksin, Lähitaksin ja Taksi Helsingin alustatalouksien nimissä toimivat pääosin maahanmuuttajat. Kamelin ja norsun käsittelykokeista saatu ajokortti ei valmenna eurooppalaiseen liikenteeseen.
- Anonyymi
👍👍
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 584628
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1584229- 673862
- 1253820
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans473658Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe793478- 983031
- 542885
- 252706
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p152430