Alma eli Ilta-lehti on pahin!

Jos pitää laitta järjestykseen niin 1. Alma, Ilta-Lehti, 2. Yle ja Ilta-Sanomat
454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Alma Ja Sanoma ovat yksityisiä firmoja jotka hallitseva Suomea. Yle on verovaroin kustannettava, joka myös hallitsee. Nämä aina päättävät ketä on seuraava pääministeri taikka presidentti.

Äänestä
  • Heidän kytky kytkynsä. Tietenkin myös MTV3 uutiset

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Heidän kytky kytkynsä. Tietenkin myös MTV3 uutiset

    He ovat välillä epätietosi kenet seuraavaksi valitsevat ja siinä sitten ME astumme kehiin.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    He ovat välillä epätietosi kenet seuraavaksi valitsevat ja siinä sitten ME astumme kehiin.

    Minulla ei ole aikomustakaan auttaa ketään koskaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos pitää laitta järjestykseen niin 1. Alma, Ilta-Lehti, 2. Yle ja Ilta-Sanomat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu