Värkkööpajalle on vapautunut työpaikka ,sopii todella hyvintälläiselle jonnejoutavalle pikkuvirkamihelle . Ei vaadi koulutusta eikä äö.tä tarvita .
Lasse ole uusi työpaikka
Anonyymi-ap
12813
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Lassesta kepun uusi pj?
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#178098238
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Aika järkyttävää tekstiä, joka kertoo kirjoittajastaan aika paljon. Ymmärrätkö ollenkaan, miten ala-arvoisesti kirjoitat värkköön asiakkaista tässä kommentissa?
Taisi tuo komenntti mennä kepu lasselle ei värkkööpaikan työntekiöille jokka tekevät hyvää työtä ,jos ei ymmärrä lukemaansa pitää mennä apukouluun ..
Niin, tai miettiä hiukan paremmin kommenttinsa sisältö ennen kuin sen julkaisee. Jos edelleen jatketaan kommentointia kehottamalla lukijaansa menemään "apukouluun", mielestäni aliarvioidaan jälkeen näissä kirjoituksissa ihmisryhmää joiden ymmärrys ja ihmisarvon kunnioittaminen on oikeasti itseisarvo, toisin kun teidän jotka näitä sammakkoja suustaan päästelee.
Pöö olenko vähä vajaa.
Kyllähän Kauhajoelta joutaas edustaja olla
kepu=CCCP perinneseuran hoitopuolue ihailevat Neuvostoliiton lippuja lasivitriineissä
Myllis poksauttaa kuohujuoman.
Kepuvainaa konkkaa Jampan perunakuoppaan
Kyllä täälä värkkööplassilla on mukavaa ei stressi paina välillä voi mennä maaten jos väsyttää . Ei tänne kannata tulla jos on tiukkapipoonen Sossu täti ..
Mitääää!! Eikö Reissukassea valittukaan.
Tämä täytyy olla Mettäketeläästen ja
Päntäneläästen vika.Syy oli Mylliskirkkolaasten mediapeli.
Pökäleitä vääntämään.