Venäjä palaa

Tai ainakin sen puolustusministeriö palaa. R.I.P Venäjä, eli tässä tapauksessa Rest In Pieces Venäjä.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Siellä poltetaan todistusaineistoja. Haagin matka pelottaa jo aika montaa.

Äänestä

Onko tuo se rakennus, minkä katolla oli joku it-tykki syksyllä

Äänestä

Uudenmallisen kenttäkrematorion testikäyttö. Ei mikään tulipalo senkin nazi.

Pitää olla tehokkaampi versio jotta vankilasta tulleiden wagnersotilaiden köntit saadaan sulatettua.

Äänestä

Minkä väristä savu tulee? Jos valkoista, niin uusi puolustusministeri valittu.

Äänestä

Älkää murhehtiko ikkunoista nousevaa savua. Vaan sitä kuka ikkunasta putoaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tai ainakin sen puolustusministeriö palaa. R.I.P Venäjä, eli tässä tapauksessa Rest In Pieces Venäjä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu