Miltä tiestö näyttää

Anonyymi-ap

Kädettömät nastapellet

6

104

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ihan hyvältä, auton vaihdoin just isompaan ja paremmalla jousituksella olevaan.
      Antaa kilinkolin autoilla ajavien murehtia tiestön kunnosta.

      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        🍑 ­­­N­y­­m­­­f­o­m­­­a­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17815535I

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Mielestäni se näyttää aivan samalta ajaessani kitkarenkailla, tai nastarenkailla.

    • Anonyymi

      Pidän edelleen nastoja anakin toukokuulle. Ajan raskasta patteriautoa jossa yli 500 kg ylipainoa. Rouhintavaikutus on vaikuttava kun likipitäen uudet terävät nastat ja merkittävä painonlisäys. Uraa muodostuu tehokkaasti! Talvella suolausta lisättävä, että uskaltaa lähteä ajelemaan.

    • Anonyymi

      Tiesuola ja paska muuttuu töhnäksi, joka nakertaa tiestöä ihan jokaisen renkaan alla. Tiesuola haurastuttaa tiestöä muutenkin.

      • Anonyymi

        Hiekoitushiekka pölisee jo ihan pihatielläkin ja asfaltinpinta on edelleen alkuperäisessä 90-luvun alun kunnossa eikä mitään valittamista muuten paitsi maa asfaltin alla on vähän elänyt paikkapaikoin, mutta se ei johdu nastoista. Nastoja jos käytettäisiin talvella kengissäkin niin tuota renkaiden alla pölyksi jauhaantuvaa hiekoitushiekkaa ei tarviisi varmaan edes käyttää.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sä et pääse yli, mä en pääse yli

      Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V
      Ikävä
      128
      1498
    2. Hirvittävä onnettomuus.

      Voimia ja lohdutusta suuressa surussanne🙏🙏.
      Rovaniemi
      37
      1411
    3. Missä väleissä ollaan

      Jatkossa? Vai ollaanko missään? Koetko ikäväksi näkemisen)
      Ikävä
      67
      1215
    4. Hei sinä nainen

      Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa
      Ikävä
      54
      1149
    5. Riittääkö vielä

      Pelkät kuvat? 😉
      Ikävä
      69
      994
    6. Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?

      Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi
      Maailman menoa
      255
      961
    7. Kelan perkeleellinen käytäntö

      Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei
      Maailman menoa
      195
      948
    8. Mitä toivot

      Välienne olevan?
      Ikävä
      73
      911
    9. Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää
      Suomalaiset julkkikset
      16
      830
    10. Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta

      Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps
      Maailman menoa
      106
      818
    Aihe