Nyt alkaa rahastus

Nato sai Suomen taas maksukoukkuun.
Jollei näistä vedätyksistä päästä eroon niin Suomella ei ole kohta yhtään rahaa omiin tarpeisiin, kun kaikki raha kannetaan Brysseliin ja nyt myös Natoon.
Säälittäviä typeryksiä.
3124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älä itke

Äänestä

Ja mihinkä ne kannetaan siellä Brysselissä?

Äänestä

Kuule, mitä sä kuvittelet saavuttavasi tällaisella aloituksella?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nato sai Suomen taas maksukoukkuun.
Jollei näistä vedätyksistä päästä eroon niin Suomella ei ole kohta yhtään rahaa omiin tarpeisiin, kun kaikki raha kannetaan Brysseliin ja nyt myös Natoon.
Säälittäviä typeryksiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu