Köyhän kurmuutusta jälleen.

Sähköhyvitystä ei makseta jos summa jää alle 5e? Rahaa se on vitonenkin köyhälle. Eikö tällaisiin räikeisiin epäkohtiin saada mitään rotia?

EI KIINNOSTA KÖYHIEN ASIAT HALLITUKSIA.
884
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei sillä sairas on työkykyinen, tuet voidaan katkoa ja jättää useammaksi kk ilman rahaa tai lainalla elämään kun niin vaan pystytään tehdä kun kaikki hyväksyy nämä ihmisoikeus rikokset! Lisäksi ihmistä voidaan rankasti gangstalkata ja nämä rikolliset saa meuhata ilman mitään seuraamuuksia.

Tervetuloa todelliseen hyvinvointi yhteiskuntaan joidenkin osalta.

Tiedän aloituksen olevan vittuilua köyhiä kohtaan ja sen te toki taidatte täällä.

Kuka on työnantaja sinulla gangstalking tiimissänne,kuka pomosi ja kuva palkan maksaa???

Äänestä
  • Canada....

    Äänestä

...ei niitä kiinosta pikkurahat eikä pikkurahojen saajat kunitsellä on valtion kustantama torkkupeitto ja talon puolesta puhelin ...

Äänestä

Mutta pääasia,että tuota sannan naama tarvi katella

Äänestä

Ehei, ei sitä köyhille tunnollisille sähkönsäästäjille makseta. Sitä vastoin sähköautojen kotona lataaminen, uima-altaan veden lämmittäminen, aina valmiin saunan ylläpito ja 300 nelion asunnon lämpö ja ilmastointi sitä vastoin vaatii tuntuvaa hyvitystä laskuihin.

Äänestä
  • Korruptiohyväveliroistot varastaa härskisti kansalta.

    Äänestä

Jos luulette uuden hallituksen antavan teille mannaa ja hyvinvointia petytte pahasti. Kurmuutuksille köyhä kansa on antanut nyt vahvan tuen, joka on nyt valmis ottamaan vastaan kunnon hevoskuurin.

Äänestä
  • Meinaat taas tulla ilman lupaa murtautua asuntoon ja myrkyttää kemiallisesti pahoinpidellä viedä kyky kävellä, puhua, toimia, ajatella, tehdä urheilevasta iloisesta petipotilas zombie kodin vanki, taas olet myrkyttämässä ja pahoinpitelemässä! Huom minä en syö oikeastaan mitään kuiva tai jääkaappi ruokia kodissani että älä myrkytä niitä ettet pahpinpitele taas lastani sähkömangneetilla ja mikroaalloilla lapsen ja äidin tuhoaja!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sähköhyvitystä ei makseta jos summa jää alle 5e? Rahaa se on vitonenkin köyhälle. Eikö tällaisiin räikeisiin epäkohtiin saada mitään rotia?

EI KIINNOSTA KÖYHIEN ASIAT HALLITUKSIA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu