hemmetin hyvä ruoka ja palvelu mutta aurakuskin kanssa välit poikki kun piha on kuin kynnöspelto.
hampurilaispaikka vaasantien varrella
12
486
Vastaukset
- Anonyymi
Älä valehtele, siinä homeisessa rakennuksessa ei kannata käydä.
- Anonyymi
Juurikin näin, täällä parhaat burgerit.
Vaasantien varrella.
https://www.cafesammi.fi/menu- Anonyymi
tarkootin iloisen pojan paikkaa, tua sammissa on hesen kopioita kaikki.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
tarkootin iloisen pojan paikkaa, tua sammissa on hesen kopioita kaikki.
Se on tosi surullinen paikka.
- Anonyymi
eikös se ole surullisen pojan paikka kun aiemmin sanottiin ettei käy tarpeeksi asiakkaita.pieni vihje mainonta kannattais.edellisen risteyksen jälkeen heti sellanen lakanan kokoinen mainos .vois auttaa nyt näkee vasta kohdalla.ei siinä enää kukaan ala jarrutella että mikäs se toi paikka oli joka vilahti ohi.mainos on valttia on ennenkin sanottu.
- Anonyymi
Paikkalis uutisissa luki et nimi vaihtuu iloiseksi kepiksi , ja tulee ennen juhannusta kuumailma pallo mainos heti välittömästi abc teivon jälkeen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Paikkalis uutisissa luki et nimi vaihtuu iloiseksi kepiksi , ja tulee ennen juhannusta kuumailma pallo mainos heti välittömästi abc teivon jälkeen.
Siinä ei menesty mikään, ei vaikka nimi olisi Iloinen ilmainen burgeripoika tarjoaa sulle hyvää ruokaa.
- Anonyymi
Siinä on niin moni kokeillu onneaan, ettei se siinä kaan toimi, jollei pääoma ole kunnossa.
- Anonyymi
Toimiiko se jos sitä joutuu rahoittamaan kokoajan pääomalla? Paikka on niin luotaantyöntävä, että ei kiinnosta edes mennä.
- Anonyymi
Eikös se rasselitukka korjaa autoja siellä takapihalla?
- Anonyymi
Onko tuo siellä vanhan huoltsikan kohdalla?
- Anonyymi
Aika epämääräinen paikka, ties vaikka joku perserai skaa sut kun meet sinne pyöriin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait1303817Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso83119Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd
Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai322844Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani122662Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa
Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl1322413- 411868
Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es611205"Sanna Marinin kirja floppasi", kertoo eräs median otsikko
"Miljardien tappio - Sanna Marin vaikenee", kertoo toinen otsikko. Marin ei siis siinä kirjassaan kerro sanallakaan For821129Oot kyl rakas
Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t361099Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 781099