Halu kuolla. Ei masennusta..
En ole masentunut, mutta haluan kuolla. Olen 78 vuotta vanha, en näe enää mitään nähtävää tässä maailmassa. Ole kaikkien tiellä. Kaikilla olisi helpompaa, jos olisin poissa vähin vaivoin ilman mitään huolta ja vaivaa. Onko tämä mahdotonta? Vai onko tämä ajatusvirhe?
Vaikea kysymys
4
393
Vastaukset
- Anonyymi
Meille on elinpäivät määrtty syntyessä.Voitt kirkon diakonilta pyytää ystävän itsellesi.Vaikka et kuluisi kirkoon.Ystävän saa myös Punaisen ristin kautta.Kun osaat netiä käyttä menen punasen ristin sivuille ja sama oman kotikuntasi ,kaupunkisi serakunta sivulle.Etsi num.Diakonille ja soita jo huomenna.
- Anonyymi
Kontulan hoono soomi mummo se taas jakaa turhia ohjeitaan. Ei tuossa ystävää kyselty.
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17821679B
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Jokainen voi päivänsä päättää silloin kun itse haluaa jos siltä tuntuu ja on tehnyt tässä asiassa sovun itsensä kanssa. Muutama on ihan lähipiiristänikin lähtenyt, tosin ovat olleet parantumattomasti sairaita eivätkä enää jaksaneet kitua kun toivoa ei enää ollut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745329Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy19710860Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858518Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 361602
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261500