Koskaan ei tule enää Marinin hallitusta

Aika nannaa. Tappio vaaleissa otti niin koville, että Jauho-Sanna luovutti heti.
867
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hän otti vaan aikaa et ehtii paneskeleenkin !! SuperMarinilla on aikaa vielä 30 vuotta tehdä huippuluokan politiikkaa , jos kiinnostaa !

Äänestä
  • Ei ole , jauhot tekee tehtävänsä.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Ei ole , jauhot tekee tehtävänsä.

    Ja viina.

    Äänestä

  • Alkkikset menettää noin 15 vuodessa toimintakykynsä.

    Äänestä

Neljän vuoden päästä äänestetään sellainen punakonehallitus että persut menee kivenkoloon piiloon ja juo kiljua ja polttaa mahorkkaa.

Äänestä
  • Kerro miten tää liittyy persuihin, ja unohditko kokoomuksen.

    Äänestä

Sentään oli, mutta Purran hallitusta ei tule koskaan.

Äänestä

Itkijädemareiden iloksi, toivottavasti, ainakin joskus vielä, nylkyttää julkisesti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Aika nannaa. Tappio vaaleissa otti niin koville, että Jauho-Sanna luovutti heti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu