v1918 taisto on vietävä nyt loppuun asti

Punikit pitää tuhota viimeistä soluaan myöten. Suomi ei ole vapaa ennen kuin se on puhdistettu punikeista.
22116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Marin ja kätyrinsä pitää vangita ja tuomita rikoksistaan.

Äänestä
  • Siihen vaaditaan MIEHIÄ, tuollaiset urpo eivät riitä.

    Äänestä

  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    🔞 ­­N­­­y­­m­­f­­­o­­m­­a­­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17824360S

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Persuputininatsit on jo säälittäviä !! Super MArin poistui jo valokeilasta ! Aikoo nyt ehtiä välillä paneskeleenkin !
HETI Niitä hornettei Ukrainalle vaikka kymmenen kpl !

Äänestä
  • Kyllä sääli on sairautta, jos kyseessä on Persu.

    Äänestä

  • Persut eivät ole natseja. He tekevät juutalaisille hyvää kun taas vihervassut tekee juutalaisille pahaa.

    Äänestä

🤣🤣🤣🤣 Räkänokka luulee kykenevänsä, kuulut niihin nurkantaakaahuutelioihin.
Eikä äänestäminen tee sinusta porvaria, voi sinua raukkaa, et kerennyt paikalle, kun järkejaettiin.

Äänestä

Ei kyllä Persua ole järjellä siunattu.

Äänestä

Olisiko aika laittaa korkkikiinne, pankopersu pitää itseään porvarina.

Äänestä

Sopisiko jos kaivaisin itse kuoppani, menisin sinne pitkäkseni ja ampuisin itseni? Ottakaa ase talteen seuraavaavarten ja lapiokaa maata päälle? Tietysti luodin hinnan säästäisi jos hautaisitte vaan elävältä... Kukkia ei tarvita eikä muutakaan muistomerkkiä.
Helpoksi ja halvaksi tulee teille arvon ylimystö.
Sopisiko näin?

Äänestä

Ei armoa ryssän kätyreille, punikeille

Äänestä

Punikkeja on tätä nykyä lähinnä persujen kannattajissa galluppien mukaan.

Äänestä
  • Valehtelet. PS:ssä on vain isänmaallisia miehiä.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Valehtelet. PS:ssä on vain isänmaallisia miehiä.

    Kansan uutiset.
    Ei.Ole.Persujen.
    Mökki tapettia.
    Koska.Perusuissa.
    On.Vähemmän.
    Naisia.Kuin.Muissa.
    Puolueissa.

    Äänestä

Valitettavasti me punikit ainakin äärimiehet olemme käyneet ulkomailla taistelukoulutus leireillä ja meillä on hyvät välit muslimeihin. Sotatilanteessa alkaa ruumiita tulemaan eikä muuten meidän puolelta.

Äänestä

Punikkisuus tulee kokemaan näivettymisensä VENÄJÄN MYÖTÄ

SILLÄ VENÄJÄ TUHOAA ITSESÄ NYT

Äänestä

Suomi "vapaa" ja "itsenäinen"?

Katsopas esim. passisi kansikuvaa, niin siinä on swedupelle folkungasuvun sukuvaakuna leijona.
Samainen jellona on maamme vaakuna.

Ja kuka ketkä niitä "punikkeja" teloittausi?
Sama kööri kuin vuonna 1918?

Eli:
pascacoccareet?
kepulit?
swedupellehurrit?
vapaaehtoiset rååtsalaiset?
ed. mainittujen tänne kutsumat sakemanni sotilaat?

Nämä olivat mukana siinä kansanmurhassa vuonna 1918.

Äänestä

Lopeta jo.
Ei toi 1918:sta syntyneet Taistot ole enää elossa.

Äänestä
  • Niin kauan kuin Suomessa on punikkeja v 1918 taisto jatkuu

    Äänestä

Saunan taakse vaan sossut

Äänestä

Persulahtarit takaisin Venäjälle sillä hehän sellaisesta haaveilevat. Suomi ulos EU:sta ja muuta mukavaa.

Äänestä

Pertsut ovat olleet vallassa jo kolmen viikon ajan. Milloinka pertsut saavat Suomen takaisin ja lahtihommansa loppuunsuoritetuksi. Kääntävätkö pertsut nyt sitten tässäkin asiassa takkiansa. Puhkikulutettu on tuo petrsujen takki.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Punikit pitää tuhota viimeistä soluaan myöten. Suomi ei ole vapaa ennen kuin se on puhdistettu punikeista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu