Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Lihashuoltovasaralla masturbointi

Heips, onko kokemuksia, onko lihashuoltovasara hyvä masturbointiin? Kannattaako ostaa?
174154
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Onhan tuolla tullut muutaman kerran täristeltyä. Laukeen muutenkin aika nopeasti niin tuolla se käy ihan heti. Sopivan kohdan kun löytää että se ei liian kovaa jytkytä vaan sopivan kaukaa. Iso pyöreä pää ehkä paras.

Äänestä
  • Ai se "normaali" pää , se pallon muotonen?

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Ai se "normaali" pää , se pallon muotonen?

    Niin, se ei-niin-kovaa muovia. Voisihan siihen kehitellä jonkun lisäosankin.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Niin, se ei-niin-kovaa muovia. Voisihan siihen kehitellä jonkun lisäosankin.

    Minusta paras se sormenmuotonen kärki, se haarukkapää ei toimi. Aina kun vasaralla penistä hieroo, niin virtsa alkaa "kiertämään" jonka jälkeen ei tunnu enää nautinnolliselta, jolloin pitää pitää taukoa

    Äänestä

Samaa mieltä 👍👍

Äänestä

Peppuun se pyöreäpäinen versio. Mulla tulee orkku muutamassa minuutissa!

Äänestä

Mä laitan sellasen kaks haaraisen pään siihen vasaraan, mihin mahtuu just kyrpä väliin, ja sit housujen läpi jyryytän mällit verkkareihin

Äänestä
  • Ei mahtunut mutta viritin talikon pään niin rupes mahtuun

    Äänestä

Todella hyvä! Vaimoni "hieroo" sillä kaluni päätä. Täytyypä kokeilla peppuun, ties miten käy. Pitääkö työntää syvällekin?

Äänestä

Osta Fiskars 24,oz sillä tulee ainakin

Äänestä

Kyllä toimii hyvin toi vasara.

1Äänestä
  • Joo toimii. M66v. Melkein jokapäivä käytössä

    1Äänestä

Lihashuolto Larinen tekee tuolla happy endeja, kannattaa kysyä. Saattaa imeä itsekkin tramalista.

Äänestä

Jos olen hiukankaan kiihoittunut laukean tuolla vasaralla ihan muutamassa sekunnissa. Toki en ole muutenkaan mikään kestävyyden kuningas.

1Äänestä

Kyllä itse ainakin tykkään

1Äänestä

Ite kokeillut vasaraa vehkeen päähän. Tuntu todella hyvältä. Kerran kokeilin pienellä päällä "pyllyyn panemista". Sekin oli aika hyvä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 23 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Heips, onko kokemuksia, onko lihashuoltovasara hyvä masturbointiin? Kannattaako ostaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu