https://www.youtube.com/watch?v=teeYBBMuyoY&ab_channel=FoxNews
Mikä ihmeen salaliitto tuon pöystin on valinnut? Sillähän lyö pää tyhjää koko ajan.
Mikä ihmeen salaliitto tuon pöystin on valinnut? Sillähän lyö pää tyhjää koko ajan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Foxilla on aina ketunhäntä kainalossa.
Valehtelee häpeämättä kuin Trumputtaja konsanaan.
FOX taisi jo oppia viimeisestä laskusta asian tiimoilta, koska yksi päävalehtelija kanavalta, Fucker Carlson, sai kenkää.
Ilmeisesti siksi ettei suostunut lopettamaan valehtelua.
Tucker the Fucker and Trump's dick's sucker.
FOXin tekemisillä on iso merkitys Amerikoissa, koska iso osa kansaa ammentaa uutisensa sieltä.
Nyt siivotaan roskat ulos jotta DeSantis tms saadaan Valkoiseen Taloon.
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17830798b
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Silti kymmenen kertaa älykkäämpi ja terveempi kuin edellinen.
No ei todellakaan ole.
Kirkkaasti on oletko itse yhtä vajaa päästä kuin Trump
Täytyy olla aika vajaaälyinen jos imee iltapaskoista kaikki jutut totena, eikä yhtään osaa kyseenalaistaa sitä että kusetetaan nillä jutuilla =D
No, jos sinunkin juttujasi videoitaisiin ja sitten yhdisteltäisiin "sopivasti" , niin kuinkahan älykkäältä näyttäisit satunnaisen katsojan silmiin ???
Palstalla on monta kirjoittajaa joiden juttuja ei tarvitse edes editoida tuon saavuttamiseen.
Ne ovatkin yhtä hölmöjä kuin Corrupt-Joe. Tiedä vaikka nuuhkisivat pikkulapsiakin puntti kovana, kuten Dirty-Joe?
Mutta silti Joe on Amerikan Presidentti.
Myös tänään.
Oletko varma?
Ei ollut varma, kun pysyi hiljaa.
Olen varma.
PÖYSTIN! 😆
Ehijjumalauta, jopa termin keksit! Huutonauroin viisi minuuttia kun kuvittelin Lasse Pöystiä jenkkien presidenttinä.
Hahahaha.
Joe on tänäänkin Amerikan Presidentti.
Vituttaako?
Ei toki, mutta amerikkalaisia demokraatteja vituttaa, kun puolet heistä ei enää halua Bidenia jatkolle.
Suurin piirtein sama määrä Republikaaneja ei halua Trumpia.
Jos molemmat ehdolle päätyvät saattaa tulevissa vaaleissa äänestysinto kadota täysin.
Tosin epäilen sitä, ja jos Rebuilla on yhtään pelisilmää pistävät heittämällä DeSantisin Valkoiseen Taloon.
Vaalikassat voi silti näyttää aiempaa tyhjemmiltä, rikkaat eivät enää jonota lahjoittamaan entiseen malliin; esim. Thiel ei aio lahjoittaa miljardeistaan.
Bidenin rikollisperhe ehditään paljastaa kaikelle kansalle sopivasti ennen vaaleja. Ja Joen dementia "kehittyy" päivä päivältä mukavampaan suuntaan. Julkisessa vaalikeskustelussa Joe voi vaikka pudottaa housunsa ja paskoa podiumille samalla kun kusensa lentää kaaressa kohti juontajaa.
..pitääkin ostaa isompi näyttö, jotta saa paremmat naurut Joen kohellusta seuratessa.
Jenkkien äänestäjät. Vaalivilpistä ei löydy todisteita.