Miten anyta lakihelppi kuvittelee voittavansa?

Kaikessa epäonnistunut, eikä pysty kun tekemään kiusaa kirjoituksillaan, joita ei kukaan lue. Varmaankin kuvitteli voittavansa kirjallisuuden nobelin palkinnon.
3267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Enilakihelpit kannattaa haastaa kunnianloukkauksesta ja hoidella virallisia reittejä pitkin. Herkko ajamaan juttua ja totuudettomuusvakuutuksen nojalla muu Perhe totistelemaan - tosin voipi olla että ne kunniattomuusloukkaukset tutkitaan ja todetaankin todeksi. Mene ja tiedä. Ehkä anylakihelppi teki kaikkensa ja kun kirjaa ei huomioitu, keskittyy tulevaisuudessa omaan elämään. Koira pääsi nyt veräjästä, mutta laho oksa putoaa aina lopulta.

Sopiiko Tomppa ettet avaisi tänne enää näitä höhöhöpö-palstoja. Lähetään kaikki kesälomille ja katotaan syssymmällä päästäänkö samaan saliin. Jookosta?

Äänestä

Patella paskat housussa kun kohta häviää tulonlähde eikä ole enää rahaa narkata :(

Äänestä

Tule meille töihin Jake.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kaikessa epäonnistunut, eikä pysty kun tekemään kiusaa kirjoituksillaan, joita ei kukaan lue. Varmaankin kuvitteli voittavansa kirjallisuuden nobelin palkinnon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu