Vaihtaako Marin sukupuolensa mieheksi?

Käyttäytyy kovin miesmäisesti jo muutenkin.
26195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Minä en tuomitse..

Äänestä

Toki vaihtaa. Eikö Sanna laatinutkin lain, jonka mukaan kerran vuodessa sukupuoli pyörähtää joka tapauksessa.

Äänestä
  • Helppo homma siis.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Helppo homma siis.

    Pääseekö joka kerta sukupuolenvaihdoseläkkeelle???

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Pääseekö joka kerta sukupuolenvaihdoseläkkeelle???

    Jos on maanviljelijä ja kaksi kertaa pyörähtää peräjälkeen silloin pääsee määräaikaiselle sukupuolenvaihdoseläkkeelle.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Pääseekö joka kerta sukupuolenvaihdoseläkkeelle???

    Ainakin saa sopeutumisrahaa, toiset yli kymmenenkin vuotta.

    Äänestä

Kun niitä sukupuolia kuulemma on enemmän kuin kaksi niin miksei sitten voi vaihtaa kuin vain miehen ja naisen välillä?

Äänestä
  • Hyvä kysymys. Ehkä se johtuu siitä kun kaikki oikeasti tietävät sukupuolia olevan vain kaksi.

    Äänestä

MARININ SUKUPUOLI!
KYLLÄ MARIN AIKOO VAIHTAA SUKUPUOLTA, TOTTAKAI VAIHTAA ELLEI JO OLE VAIHTANUTKIN. MÄÄ JA TIIJÄ, NIISTÄKÖS SE MARI HALUAA KERTOA. MIESTEN KANSA PUUHAILEE JA VAIKUTTAA HOMON HOMILTA, ETTÄ MIESPÄ HYVINKIN.

Äänestä

Tai jos se on transu?

Äänestä

Purran ei tarvitse koska on jo vihainen äijä äijien puolueessa.

Äänestä
  • Naisia on yhä enemmän persuisssa, mutta vihreissä ei ole miehiä.

    Äänestä

Sukupuolia on monia, joten epäselvää, mitä sukupuolta on ja mihin vaihtaa.

Äänestä
  • No montako niitä sukupuolia sitten on, meikäläiselle on jäänyt tuo luku epäselväksi, sanotaan aina vaan jotta sukupuolia on useampia.

    Äänestä

"Kyttää hallitukseen pääsyä valtiovarainministeriksi"!!!

Äänestä

Haaviston pitäisi myös vaihtaa,kun vihreät olleet tätä hullua lakia innokkaasti säätämässä. Varapresidenttinä hän varmaan keskittyy niihin 30 Afrikan maahan,mitkä ei hyväksy homotusta eikä varmaankaan myöskään sukupuolenvaihdosta. Olisivat ihan ymmällä.

Äänestä

Marin tulee kohta kaapista. Ehkä uudessa suhteessa on se "päällä olija".

Äänestä

Naiset saivat vapautuksen sukupuolestaan jo 60-luvun lopussa.:D Typerät miehet olivat kirjoittaneet virkamieslain pätevyysvaatimuksiin myös miessukupuolen. Älyttömyys tajuttiin, kun Suomi putosi puusta, ja liittyi naisen syrjinnän kieltäviin sopimuksiin. Ennen lain päivittämistä asia ratkaistiin niin, että virkaan valitut pätevät naiset saivat erivapauden sukupuolestaan. Tarina on hyvä esimerkki siitä mitä yksinkertaiset, itsekeskeiset ja lyhytnäköiset miehet saavat yhteiskunnassa aikaan.:) Miesten kunniaksi on sanottava, että suurin osa heistä älysi sivistyä suhteellisen nopeasti.

Äänestä

Sannalla ei ole persettä eikä tissejä, joten vaihdos olisi helppo tehdä. Vähän vain lihaa luiden päälle.

Äänestä

Sanna on huippukuntoinen, ei mikään onneton nahjus ,
viellä vähemmän pahalle haiseva läskikasa.

Äänestä
  • No olekos haistanut? Minusta se haisi härkiintyneele sillille jo monen metrin päähän.

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    No olekos haistanut? Minusta se haisi härkiintyneele sillille jo monen metrin päähän.

    Äitisi tussu alkoi haisemaan koska sut sai.

    Äänestä

Hei persut. Se Marinin hirvittelyaika meni jo. Te olette toivottavasti hallitusvastuussa. Nyt ei suunsoitto ja puskista huutelu enää auta. Ministeriaitioon vaan Kokoomuksen juoksupojiksi ja kansan naurettaviksi. Saadaan parasta viihdettä, mitä tässä maassa on koskaan ollut tarjolla.

Äänestä

Marinin tissit ovat jo hävinneet. Ovat jo mallia mies. Miten lienee alakerran muutokset menossa?

Äänestä
  • Mitään ei vaihdeta. Sanna on kaunis ja haluttava miehen silmissä juuri tuollaisena. Porsaita voi katsella sikalassa ja on niitä hallituksessakin.

    Äänestä

Ei mutta Orpo vaihtaa itsensä naiseksi.
Kun ei näytä olevan tarpeeksi munaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Käyttäytyy kovin miesmäisesti jo muutenkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu