EU:n? Kun siellä on ollut äänestys Ugandan homolaista. Eikö siellä ole mitään tärkeämpää pohdintaa. Tuskin Eurooppa voi mitenkään vaikuttaa Ugandan sisäisiin asioihin.
Kuuluuko Uganda
Anonyymi-ap
11140
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Voiko ugandassa äänestää eu:n asioista.
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17832042J
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Jo mielipide on tärkeä asia. EU voi vaikuttaa asioihin myös kauppapoliittisesti. Voi asettaa kaupan taloudellisia esteitä.
Mielipiteen ilmaisu on ensi askel.
Jos Uganda saa eu avustuksia niinkuin suuri osa Afrikan maista , niin voi vaikuttaa . En kyllä ymmärrä miksi Euroopan veronmaksajien rahoilla tuetaan niiden touhuja . Avustukset seis vaan, jos niitä on
Niin,..... jos.
Avustukset ei tule loppumaan, tekivät tuolla mitä tahansa
Ugandalauset saavat tehdä homoilleen mitä haluavat. Sen ei pitäisi kuulua EU:lle pätkääkään.
Ei varmaan ole tärkeämpiä hommia. Eu:n talous asiat on niin mallikkaasti hoidettu että ehtii hyvin keskittyä eu:lle kuulumattomiin asioihin.
Missä on Mama Africa? Urpolainen voisi nyt tehdä jotain palkkansa eteen ja mennä sateenkariasussaan julistamaan tasa-arvoa.
Urpilainen voisi tosiaan tehdä nyt jotain ökypalkkansa edestä. Kerrankin olisi jotain tekemistä.
Hotot tuottaa uusia tauteja ja levittä ais: ta, heillä toisii se yhteys suolistoloisten kanssa. Se on noussut jo priden marrsioiden aivoihin. Kaka kulttuuri laajentaa kulttuuria ja. Oletteko huomanneet. eiks ole inhottava kirjoitus, mutta vastaa todellisuutta vaikka ateistille.