kepu jää oppositioon

aikoo vastustaa täysillä oikeistohallituksen politiiikkaa sosialistien kanssa

nyt kepu lyö viimeisiä nauloja omaan arkkuunsa
565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kepulaisilla on mahdollisuus siirtyä persuihin keskustalaisen politiikan pariin

Äänestä

SE ON PERSUT JOTKA HAJOAVAT JA KATOAVAT TÄMÄN VAALIKAUDEN JÄLKEEN UNHOLAAN

KEPU SEN SIJAAN OTTAA ISON VOITON VUONNA 2027 SAADEN YLI 25 PROSENTTIA ÄÄNISTÄ

Äänestä

Neljä vuotta huonoa seuraa kasvatti Kepusta pesunkestävän vasuripuolueen

Äänestä

Jonkun on vain uhrauduttava leikkaamaan, ja otettava vastaan kannatuksen lasku. Suomi ei kestä jatkuvaa velan lisäämistä, ja joidenkin on se talous saatava tasapainoon, vaikka kannatus gallupeissa laskisi kuinka paljon. Keskusta ja demarit on päättäneet että kannatus on tärkeämpää, kuin talouden tasapaino.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

aikoo vastustaa täysillä oikeistohallituksen politiiikkaa sosialistien kanssa

nyt kepu lyö viimeisiä nauloja omaan arkkuunsa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu