Vai vaatiiko RKP Bidee Eevan johdolla islamilaista kansankotia suomeen, ruotsin mallin mukaisesti?
Hävisikö Allaaah vaalit.
22
166
Vastaukset
- Anonyymi
Lähteekö Allah nyt kaupungista?
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17838256X
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Kyllä kai Bidee olisi tyytyväinen jos eduskunnassa istuis puoli Somaliaa ja Lähi-itää...ja hallituksessa myrkynvihreet ja Bidee pääministerinä ja Husu ulokoministerinä ja Al-tae sisäministerinä ym...avot miten olis hienoa.
- Anonyymi
Koomisinta tässä on se jos Bidee Eevasta tulee ministeri hallitukseen missä on persuja…
Mutta ei tämä ole vielä tässä… - Anonyymi
Hyi saatana
- Anonyymi
Ainakin ennen se oli hyvin tärkeää hänelle ja Rkp:lle vieläkin.
- Anonyymi
Rkp linjasi hallitustunnustelijalle antamissaan vastauksissa useita tavoitteita, joilla edistettäisiin sekä työperäistä että humanitääristä maahanmuuttoa. Puolue haluaisi esimerkiksi poistaa ulkomaisen työvoiman tarveharkinnan ja nostaa pakolaiskiintiötä.
https://www.hs.fi/politiikka/art-2000009526300.html
Meille tuli viime vuonna n. 50.000 ukrainalaista sotapakolaista ja hallitus otti 1500 kiintiopakolaista ja sen lisäksi tuli koko joukko turvapaikanhakijoita. Tänä vuonna ukrainalaisia arvioidaan tulevan 30.000 - 40.000.
Mikä määrä Rkl:lle on tarpeeksi suuri määrä humanitääristä porukkaa?
- Anonyymi
Eiköhän nämä Aarhinmäen ulostulot kerro kaiken mistä on kysymys!
Nämä islamilla aivopestyt hyödylliset idiootit kehoittavat kansalaisia kaduille riehumaan vaalituloksen takia SUOMESSA!!!
Kyllä on muslimiveljeskunnan rinnakkaisyhteiskunnat tärkeitä vihrkommunisti hallituksen kannattajille!
Joko nyt alkaa kantasuomalaiset tolkunihmiset ymmärtämään mitä nämä islampaskan leviämistä puolustavat viherkommunisti hallituksen puolueet ovat…
Ei ihme että kepulaisia hävettää viherkommunisti hallituksessa oleminen…
Bibee Eeva laski varmaan alleen kun kuuli Arhinmäen tempauksesta…- Anonyymi
Toverit, huomenna jaetaan kiväärit…
Simpeleen imaami Moktar Abdulkarim muista mennä, PUNAISELLE TORILLE (Hakaniemeen)kun kapina alkaa täällä Stadissa…
Onko kehitysmaamuslimit mukana barrikaadeilla?
- Anonyymi
Maanantaina näemme VAPPU ALLAAAHIN!
- Anonyymi
Onko Moktar siellä?
- Anonyymi
Mahtaa olla näky.
- Anonyymi
AINAKIN ESTEITÄ SAATIIN ALUHIN TEILLE
KOSKAS VIIMEINEN SILLE ANNETAAN - Anonyymi
Biudeee luoti kimpoaaa
Eastwooti länkkäri Kirjoitit "Ruotsin mallin mukaisesti?
Mitä mahtanet tarkoittaa?
Ruotsi on vähentänyt pakolaisten vastaanottoa jo viime vuonna, lukuunottamatta Ukrainan pakolaisia.
Pakolaiskiintiökin on vähennetty pieneksi, 900.
Viim evuonna, 2022 Ruotsi myönsi vain 5750 asyylihakemusta.
http://www.europaportalen.se/2023/04/tydlig-okning-av-antal-personer-som-far-asyl-i-eu
-- Anonyymi
Vau nyt jo ovat ruotsissa vähentäneet kehitysmaamuslimeiden ottamista sinne!
Kuinkas paljon ruotsissa on jo nykyään kehitysmaamuslimeita ja niiden jälkeläisiä?
Niinpä!
Taitaa olla jo myöhäistä rajoittaa kehitysmaamuslimeiden pakolaiskiintiötä, kun on perheenyhdistämiset, ”turvaan” tulo, holtiton lisääntyminen ja mahdolliset euroopan laajuiset kehitysmaamuslimi invaasiot…
Ruotsi on ensimmäinen tuleva kehitysmaamuslimeiden islamilainen kalifaatti!
Pää on avattu ja ensimmäinen muslimiveljeskunta puolue Nyans alkaa kasvamaan ja järjestäytymään imaamien ohjauksessa!
Ei muuta kun, ALLAAAHIN TERRORISM WELCOME!
- Anonyymi
Simpeleen imaami Moktar Abdulkarim oli persujen paras vaalityöntekijä!
Pitää kiittää tätä Super Sannan muslimiveljeskunnan kannattajaa vaalityöstä persujen hyväksi!
Jatka samaan malliin kehitysmaamuslimeiden haittamaahanmuuton ja suomen islamoimisen puolustamista, niin saamme seuraavissa eduskuntavaaleissa persuista suurimman puolueen!
Vielä kun Super Sannan muslimiveljeskunta hallituksen jäljiltä luottoluokituksemme laskee ja korkomme nousee vielä sen takia lisää, niin eiköhän suomalainen keskiluokka herää todellisuuteen, näistä vihervasemmistolaisista ”työväenpuolueista”…. - Anonyymi
Bidee-Eeva, keskiaikainen muumio.
- Anonyymi
Kyllä nationalistiviisaat hoitavat Allahille Coup de Percun nyt kun pääsevät valtaan. Suomi palaa kivikaudelle, eikä luku- tai kirjoitustaitoa enää ole oleva taakkanamme.
- Anonyymi
Moktar hävisi vaalit ja vinkuu tauotta pahaa oloaan, syyttäen persuja pää punaisena täristen. Sellainen vappuviuhkan virkaa toimittava lerppa tärinäpappa:)
- Anonyymi
Simpeleen imaami Moktar Abdulkarim syyttää persuja, kun ei edes Super Sannan muslimiveljeskuntaa taktisesti äänestäneiden äänet siivittäneet demareiden muslimiveljeskuntaa vaalivoittoon!
No onhan vielä toivoa, jos islamilla aivopesty Bidee Eeva saa Allaahin arvopohjan mukaisesti RKP:n perääntymään hallitusneuvotteluista! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Simpeleen imaami Moktar Abdulkarim syyttää persuja, kun ei edes Super Sannan muslimiveljeskuntaa taktisesti äänestäneiden äänet siivittäneet demareiden muslimiveljeskuntaa vaalivoittoon!
No onhan vielä toivoa, jos islamilla aivopesty Bidee Eeva saa Allaahin arvopohjan mukaisesti RKP:n perääntymään hallitusneuvotteluista!Nyt selviää onko RKP oikeistopuolue, vai vihervasemmistolainen muslimiveljeskunta!
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273455Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122619Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1172582Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1112231Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761703Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥481614Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261566Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001315- 1371267
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151166