Hyvä automaattinen masturnaattori miehelle

Anonyymi-ap

Tervehdys!

Etsinnässä sellainen miesten masturbaattori, jota käyttäessä itse ei tarvitse tehdä mitään, eli siis täysin automaattinen. Tarkoitan tällä muutakin, kuin pelkkää värinää ja pientä liikettä. Kysyn siis suosituksia sellaisista laitteista, joissa on kunnon edestakainen riittävän pitkä liike. Saa kertoa omista kokemuksista ja antaa suosituksia ;)

Nopeasti löysin itse mahdollisia tämän tyylisiä laitteita, kuten Airturn2 Masturbator ja TEnga Flip Zero. En vain tiedä, onko näissä mitään kunnollista ja kunnon mittaista liikettä. Vähän ristiriitaisia tarinoita löytyy.

12

2401

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Johan täällä on taas aivopieruisia kommentoijia :D

    • Anonyymi

      Kannattaa kysyä vaikkapa en.zity.biz foorumilta. Siellä seksileluistakin keskustelua mutta englanniksi.

    • Anonyymi

      Venus2000 tai Trembl.

      Miehenlypsykoneita molemmat.

      • Anonyymi

        Trembl = F-machine Tremblr

        Tuo Venus2000 on vanhempi tuote samalta valmistajalta jolta Sybian on peräisin.


    • Anonyymi

      Jokin tuollainen voisi oll akiva, mutta mahdollisimma kapearanteinen kaukosäädettävä lelu, joka sopisi käytettäväksi joskus automatkailun mausteena ja hoitaisi kuskia ajon aikana "Lapin reissulla" ....

      • Toi onkin hyvä idea. Ajaa pitkää matkaa ja laittaa väsymätön kone hoiteleen kullia samalla. Ite runkkailen lähes aina autossa vähemmänkin pidemmillä matkoilla. En toki orkkuun asti, että pysyy tiellä.


    • Anonyymi

      Sähköllä lähtee tekemättä mitään... ihan mikä vain tens laite periaatteessa kelpaa ja pari padiä.. toinen terskaan kiinni vaikka penisrenkaalla ja toinen jonnekin kassien alle.. sopivasti vain sähköä ja aina lähtee.

      • Anonyymi

        Tuo on riskaapeli idea, sillä varressa ja nupissa on hyvin herkät hermoradat ja jos ne vaurioituvat tuossa hommassa, niin saa varustukseensa hieman hammassärkyä muistuttavan pirullisen kroonisen kivun ja tuntoherkkyysongelmia, kuten muuan henkilö joka tuota oli harrastanut.

        Tuo tapaus oli yhdellä medikaalifoorumilla jossa lääkäri vastasi kysyjän tilanteeseen.

        Kysmyksestä ei käynyt ilmi millaisia ohjelmia, millä voimakkuudella ja miten pitkiä aikoja kerrallaan hän oli käyttänyt, mutta laput (2) hän oli muistaaksnei laittanut, yhden välilihaan ja toisen peniksen juureen sen yläpinnalle.

        Tuo tapaus osui silmiin, kun taannoin hain hieman infoa eturauhasen terapeuttisesta hieronnasta, jota TEN/EMS-laitteellakin on tehty, joskin yleensä laitteeseen liitetyllä peppuun laitettavalla tapilla. En tiedä millainen laitteen ohjelma on tuohon sopiva.

        Hieronta auttaa joissakin tapauksissa eturauhasen hyvänlaatuisen liikakasvun aiheuttamiin haittoihin, ilman lääkkkeiden joskus vakaviakin haittavaikutuksia.


    Ketjusta on poistettu 34 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      122
      4835
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      185
      4518
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      119
      1953
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1721
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      33
      1482
    6. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      7
      1269
    7. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      378
      1225
    8. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      75
      1145
    9. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      74
      1055
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      92
      1008
    Aihe