Moktar suomi24? eikö mainos liiku tarpeeksi nopeasti?

alahan veivaamaan uutta kiusaavaa viharaporttia

rahaa se vain on
4130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tuli mieleen trollista se Neljän Ruusun laulu Teatteri (Pikku Erkistä, joka kurkisti esiripun taakse)

Äänestä

Pelle se on.

Äänestä
  • tehokas pelleryhmä

    Äänestä

turvallisuus uhka?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

alahan veivaamaan uutta kiusaavaa viharaporttia

rahaa se vain on

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu