putleri se vaan sotii!

Putler jatkaa kolmen päivän sotaansa omien puheidensa mukaan ikuisesti.kaviaarit vain valuu suupielistä kun päivittäin lukee tappioraporttia bunkkerissa.
Eiköhän jo venäläisellä herää ajatus mitä tämän diktaattorin ristiretki oikein venäjälle makssa?
3117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se mikä on mahdollista, tapahtuu. Me emme tästä näkökulmasta kykene asiaa koskaan samoin ymmärtämään kun omiamme ei tapeta ja emme siksi menisi samoin auttamaan koska pienenä emme kykene.

Äänestä
  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    🍑 ­­N­­y­­m­­f­o­­­m­­­a­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17846816T

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Nyt meidän täytyy miettiä ahvenanmaan puolustus ettei putin saa hulluja ajatuksia..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Putler jatkaa kolmen päivän sotaansa omien puheidensa mukaan ikuisesti.kaviaarit vain valuu suupielistä kun päivittäin lukee tappioraporttia bunkkerissa.
Eiköhän jo venäläisellä herää ajatus mitä tämän diktaattorin ristiretki oikein venäjälle makssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu