Kyllä sua on taidettu liikaa ajaa minuun makuuni

Että ei ihme ettet oikein sytytä. No annetaan olla niin jatkan juttujani ja sinä sitä jakamistasi. :D
5200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sinä et osaa edes kirjoittaa.

Äänestä
  • Mitä et ymmärtänyt? Taitaa olla vika kylläkin sinussa. :)

    Äänestä

Nii, videomakuunin hyllyjen välissä voi onnistua. Muttet sinä.

Äänestä

Voisit mennä jo nukkumaan":D

Äänestä
  • Ei jouda vielä. Mikään kiire valmiissa maailmassa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Että ei ihme ettet oikein sytytä. No annetaan olla niin jatkan juttujani ja sinä sitä jakamistasi. :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu