Koska siihen on oikeus ja rakastan sitä
Koko viha kumpuaa 4% RKP:stä. Nuo pellet luulevat olevansa tärkeitä, kun pakkoruotsittavat lapsia. Yli 50-vuotta sitä pakolla opiskeltu,
Koko viha kumpuaa 4% RKP:stä. Nuo pellet luulevat olevansa tärkeitä, kun pakkoruotsittavat lapsia. Yli 50-vuotta sitä pakolla opiskeltu,
Vastaukset 14
Vanhimmat
Rkp:tä ei pidä ottaa hallitukseen ainakaan Rkp:n ehdoilla. Jos haluavat mukaan, niin tyytykööt suurten puolueiden apuriksi.
Kerrohan tuo Purralle.
Matti Vanhasen neuvolla ruotsalaiset voi heittää ulos hallituksesta ja kuitenkin hallituksella säilyy enemmistö valitsemalla puhemieheksi opposition edustaja, koska puhemies ei äänestä.
No eikö Marinia enää vihata !! ?? Persunatsi on sarjavihaaja !! Käy ulkomailla lobotomiassa niin ei ole aivoturvotusta vihasta !!
RKP on Rasistinen Kansan Puolue valtaväestöä kohtaan pakkoruotsin takia. Antakaa oikeus valita.
No siinähän vihaat. Purra ei vihaa, koskapa halusi RKPn samaan hallitukseen. JA Purran sana taitaa persupuolueessa painaa pikkasen enemmän.
Persut eivät osaa muuta kuin vihata. Persuilta aina pelkästään negatiivista vihaviestiä, ei koskaan mitään positiivista.
Vihaamalla ei yhteistyötä rakenneta. Raivoräyhääjät ihmettelevät itsekseen nurkassa miksi eivät saa kavereita.
En ole Persu, mutta vihaan Helsinkiä, ja koko Suomea.
Mitäs täällä vihaasi levität, muuta pois Suomesta. Kukaan ei jää kaipaamaan.
Uskomatonta ettei tästä paskamaasta saanut sanoa suoria sanoja. Poistoon meni
Minulla on oikeus vihata persuja!
Ja niin on kaikilla muillakin. Eiköhän aleta kaikki boikotoida ja syrjiä persuja, koska niinhän me teemme kun jotakuta vihaamme!
Niinhän sinä vihaatkin, koska persut uhkaavat viedä sinun suojatyöpaikkasi.
Tuota minäkin pelkään että laittavat minut töihin, ja Minä olen demari.
Anna-maija sanoi että kaikkien pitää saada palvelut omalla äidinkielellään, ainut poikkeus on länsi-rannikko, siellä ei palvelut toimi suomenkielellä.