Meni kaunis nainen piloille
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/70633cfd-6b63-433e-90df-edb64d383db8
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/70633cfd-6b63-433e-90df-edb64d383db8
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 53
Vanhimmat
Juu ei☹️
Jospa nyt siirryttäisiin Kiira Korven runojen morkkaamisen sijaan tutkimaan presidentin kummitytön runoja kestäisikö niiden laatu lähempää tarkastelua?
Hehehe sallikaa nauraa
Kuka tämä kummityttö on?
Presidentin vaimon käytös ihastuttaa älyn ja käytännön ilmentymänä.
Kiira on ihminen,joka haluaa olla tavallaan normaali ihminen.
Tässä näin ole hyvä
https://nwohavaintojapromo.blogspot.com/2017/07/sauli-niinisto-on-naimisissa.html
https://jennihaukio.blogspot.com/
hahahahahaha
Etkö sinäkään pystyy lukemaan juttuja julkilesboista masturboimatta?
Kun luki tuon istuvan presidentin salatun rikoshistorian niin näyttää siltä että kuka tahansa voi olla uppoavan Suomi laivan resitenttinä
https://nwohavaintojapromo.blogspot.com/2017/07/sauli-niinisto-on-naimisissa.html
HYVÄ TEEMU !!!
No jaa eikös Suomi laiva ole aina ollut uppoamassa. On nautittava niistä eväistä mitä on jäljellä, Suomi on jääkiekon maailman paras. Ja kohta suurella arviolla myös euroviisuvoittaja. Suomalainen rohkeus sai myös pisteitä viime yönä eräässä USA;n televisiossa missä suorastaan kehuttiin MV-lehteä ja sen suomalaisuutta. MV-lehti ei kuvia kumartele alkaa olla jo maailman tiedossa positiivisesti.
Ai tuo löyhäke Teemu.
Hahahahahaaaaa
Miksi pitää olla joku JULKI LESBO?! Eikö voi olla vain lesbo ja rakastaa ketä haluaa ihan ilman julkisia avautumisia petipuuhistaan. Oksettaa jo tuollainen itsensä ja himojensa levittely.
Minä en runkkaa koskaan. En ole vasemmistolainen looseri.
Kiira luuli että kun rupeaa lesboksi on samantien suuri stara😁 saa paljon kunnioitusta ja kumarrusta.
Miksi nämä homot ja lesbot eivät voi vain olla ja elää siinä kuin muutkin ihmiset?!
Miksi ihmeessä heidän täytyy tehdä itsestään niin iso numero?
Tätä on ollut niin vaikea käsittää!
Tätä mäkin ihmettelen. Ehkä se vaan on joidenkin mielestä trendaavaa.
Se on Kiiran oma asia.
Eiköhän se on Kiiran oma asia...
Mikä on Kiran oma asia?
Jos naisten paneminen on kiiran oma asia, miksi hän selostaa sitä joka välissä ja tekee siitä näin julkisen asian? Hänen tapauksessaan ei ole kyse edes parisuhteesta naisen kanssa vaan pelkästä panohalusta.
Juuri tuo homoissa ja lesboissa ärsyttää. Jatkuvasti on tuotava omaa poikkeavuutta esille
nyky ajan some ihmiset joutuvat elämän muutos hallintaan, jossa tise ihminen matkustaja kun tavoitelee näkyvyyttä itselleen,
Pressanvaaleihin aikaa seuraavasti
https://www.tickcounter.com/countdown/4098671/finland
Kiiran kirja oli kuitenkin hyvä, Persoonallinen ulosanti ja tulkinta mitä valitettavasti sokea lammaskansa ei näe
Tekotaiteellisen idiootin mielipide.
Naisilla on nykyään muotia olla mahdollisimman ruma. Suurelta osalta suomalaisista naisista se onnistuu toki ihan luonnollisesti, mutta loput tekee sen vapaaehtoisesti.
Asuisi nyt Milanossa tai Amerikassa mutta kukaan ei lopulta kiinnostunut.
Poliittinen asia sekin, kuka nai kenetkin. Vasemmisto-demareita ei haittaa, vaikka yks mies väsää lapsen yli 20-vuotta vanhemman vaimonsa kanssa. Eikä haittaa sekään, kun pääministeri kyttää iltaamyöhään 27-vuotta nuorempaa opettajaa, vaikka avio erokaan ei ole vielä selvä! Edes kokoomus tai kristityt eivät tarraa tuollaisiin asioihin.
Mutta auta varjele, kun kokoomuslainen saa 28-vuotta nuoremman vaimon itselleen, niin johan alkaa huuto ja haukkuminen ja valehtelu. Onko tässä kyse sosialismisesta vaivasta, vai mistä? Vasenta puolta särkee, kun ei itse pärjää missään!
Kyllä se hoikalle käy lyhytkin tukka.
Kukaan ei jaksa ikuisesti olla kaapissa, ei sinne kukaan kuulu.
Tämä ketju oli poistettu:"keskustelu.suomi24.fi
https://keskustelu.suomi24.fi › kiira...
Kiira Korpi maksettuna seuralaisena
Kiira Korpi - tuo puhtoinen maitotyttö - on ollut venäläisen oligarkin panoleluna parikymppisenä ja saanut siitä lahjaksi"
Miksi oli poistettu? Hävettääkö jotain?
Kiira jotenkin sekosi kun erosi sen aviomiehensä kanssa. Luulee että on todella hienoa kun on lesbo.Säälittävää.
Ehkä tunnisti miehessään persupiirteitä ja teki viisaan liikkeen?
Kiiran mies jätti Kiiran nuoremman kaunottaren takia.
En ole nähnyt, mutta usein lesbolle sopii lesbotukka?
Italiaano halusi jatkuvasti Anaalin Kiira ei halunnut jatkaa suhdetta kirjottaa kaveri.
Sanna Marinilta jäävät kesäkuussa taakse pääministeriyden toimet. Samoin taakse jäävät myös perinteisen avioliiton ja parisuhteen kahlitsevat odotukset.
Silloin Sanna Marin voi lopullisesti luopua naista kahlitsevasta pitkien hiusten formaatista. Alistavien, hetreronormatiivisten odotusten johdosta pidetyt pitkät kutrit saavat lähteä.
Jatkossa Sanna Marin esiintyy vain mini-mallisessa suorassa polkkatukassa. Uudistuneessa vapautuneen naisen lookissansa hän pitää napakat lehdistötilaisuudet uudessa kansainvälisissä huippuhommassaan EU:ssa.
Antautuisin edelleen, jos Kiira haluaisi panna.
Minkä takia he haluavat monesti näyttää miehiltä?
Vaikka miehiä eivät tarvitse mihinkään.
Tämä on askarruttanut jonkin verran.
No ei tuo Kiira mieheltä näytä. Kaunis lyhythiuksinen nainen, oikeastaan hyvinkin kaunis.
Kelpaisi minulle vaimoksi.
T. Mies
Kiiran pitäisi aloittaa lebsosuhde Saara Särmän kanssa. Siinä on raskaan sarjan lebsofemakko ja VHM-vihaaja.
Skini lookki😍😍😍
Kiira Korpi kelpaa oikein hyvin meille lesboille, vaikka toki ymmärrämme teidän hetskujen seksin puutteesta johtuvaa tuskaisuutta ; )
Nätti nainen on aivan pilalla
Höpö höpö. Minä itseasiassa pidän naisista joilla lyhyet hiukset, se tuo kasvojen muodot esille ja on siisti.
T. Mies
Keski afrikan naisista pidät varmaan sitten...
Kiiran runokirja teilattiin ihan paskaksi . Siksi ryhtyi lepsoksi ja ylistystä alkaa satamaan samalle kirjalle. Ahh..suurta taidetta ja älykkyyttä.
Luulen että tulee vielä ei binäärisenä tai transmiehenä ulos jokin päivä. Hänestä saa sellaiset ellen page tunnelmat, page muuttui söpöstä ja herttaisesta mieheksi. En ikinä olisi voinut odottaa hänestä niin.
Kiira on esimerkki suomalaisnaisesta, joka voi muuttua kauniista teinitytöstä sukupuolettomaksi henkilöksi.
Kiiran pitäisi nyt löytää vierellensä sellainen mukava ja ymmärtäväinen mies. Semmoinen joka osaa olal ja elää sen asian kanssa, että kiira tuntee ajoittain vetoa myös naisiin.
Hyvä synnyttäjä ja erinomaisen hyvä äiti Kiirasta voi siitä huolimatta tulla.
Suihin.