Nyt hän onkin sitten kaikista Suomen kunnista juuri Raahesta päin ja mitä vielä..
https://www.raahenseutu.fi/kaarija-on-ihan-tavallinen-jere-ja-aidin-poika-eur/5518570
Eikö tämä Käärijä-huuma ammu jo vähän yli ?
16
854
Vastaukset
- Anonyymi
Kuulin, että isänsä olisi kiksauttanut Rantakentän pukukopissa rusettiluistelun aikana.
- Anonyymi
Painovirhe: isäänsä
- Anonyymi
Lähteny lesta-mafiaa karkuun, biisissähän muuten lallatettaan niile, että tsat-tsat-saa kylläpä lessuja keljuttaa, tämä siis todellinen piiloviesti.
- Anonyymi
Kääriä.mitä vielä.turhaa ja muutenkin turhaa.kaikki tahot yms ovat nyt niin kääriää että oksettaa.no kohta sekin ohitse ja kukaan ei muista moista sätkänkäärijää.lapsellista sakkia suomi täynnä.käätiä-orpo käärii kohta suomalaiset rullalle ja ottaa ulkomailta uutta työvoimaa käärimään.voi vittu mitä hommaa.lapsellista.
- Anonyymi
Tämä Käärijä-buumi päättyy samantien kuten Saara Aaltokin, jos häviää Euroviisut. Kaikki odottivat voittia niin kovasti. Se oli todella suuri häpeä ja Saara Aallon ura päättyi siihen..
Käykö Käärijälle samoin ? Tähdenlento ja sitten ymmärretään, että kamalan kuuloista mörinäähän se olikin vain.. - Anonyymi
Käärijä, kolmannen polven keskustalainen voittaa euroviisut.
- Anonyymi
Jos Anu laskee äänet
- Anonyymi
Cha cha chaaa mä tanssin vaan
- Anonyymi
Mölöbiisi Suomesta hah, hazzaa, tsat, chat saa, ei oo suussa yhtään hammaza.
- Anonyymi
Hah hah has.eipä poika joka itseään täynnä voittanutkaan.mitä tästä opimme.märkäkorva oli 150 prosenttisen varma viisu voitostaan.vittu näitä ääliöitä.nyt suomessa maansuru ja kaikki.
- Anonyymi
Täytyypä sanoa näin 60 senä setämiehenä jotta tämänlajin artistien kuuluukin esiintyä haastateluissa rehvakkaasti nii kuin yleensäkkin loordit jne , , tekisi sellaisen oudon vaikutuksen jos ottasi sellaisen anteeksi pyytävän asenteen. esim Pate Mustajärvi Popedasta on niin itseensä niin itseensä että.
- Anonyymi
Kääriä.mikä helvetin kääriä.typerä kappale ja muuta.hyvä että ei voittanut.eihän euroviisuvut ole laulukilpailua vaan puku yms lavashow kilpailua ja kikkailua.ihme että voittivat jääkiekossa saksan.seuraavana vastaan ruotsi.
- Anonyymi
Meinaakohan pärjätä suomenkielisellä rallatuksella Amerikan lavoilla, kuten Blind Channel teki.
- Anonyymi
Blind Channel esiintyi englanniksi.
- Anonyymi
Hyvää mainosta Suomelle !
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo räyhää: kansan on muututtava
Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san2793475Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell211923Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.311575- 841451
- 1381093
- 811044
Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.681028Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.90885Kannattaa ymmärtää se asia
että mitään stalkkausta tai hakkerointia ei tapahdu. Oikeasti kannattaa tutkituttaa päänsä.199751Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.61727