Suomen valkofasismi..
Juhani Putkinen
3340
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
tulosta näillä.
Heitetään Suuren ja Mahtavan puolesta pilakuva, jossa vapautunutta Latviaa vihjataan natsivaltioksi, ja tehdään se vielä toisen nimellä.
Hee! Ei näitä tarvitse kritisoida saati parjata.
Ne tekevät kaiken itse.
:) ja Et Sinä varmaan Juhani Putkinenkaan ole, ainakaan se Putkinen joka Varkauden puolessa vaikuttaa, Sinä Olet se säälittävä Punauskoinen nittiäinen joka esiintyy mm. nimimerkillä Teppo jne.
Tiedätkös miten sinun käy kun oikea Palkkasotilas Putkinen nappaa Sinut..ip-osoitteesi on jo napattu. Nuku hyvin :)
Tarkoitatko tätä teletappia, joka pitää lippua pystyssä kun Jyrki Rinne-Nuija tavaa ostoslistaa?
http://karjalatakaisin.fi/demo2/008.jpg
Vai tätä pätkää jota Pekka vahtii Tehtaankadulla?
http://karjalatakaisin.fi/demo/t81.jpg
Kauhea kun mua tuommoinen "palkkasotilas" pelottaa. Antakaa armoa, jättäkää vaihtuva IP:ni jäljittämättä, ettei sivulliset saa kärsiä. Mikä on se raukka joka tuommoisen sotakoneen on rahapulassaan joutunut palkkaamaan? Joku virolainen partiopoikaseura?