tulipa ostettua geishakuulat - ja mukana ruotsinkielinen "käyttöohje" :(
eli voisiko joku antaa ASIALLAISET käyttöohjeet, miten ... ja miten ne otetaan pois jne..
saatais kuulat käyttöön.
eli voisiko joku antaa ASIALLAISET käyttöohjeet, miten ... ja miten ne otetaan pois jne..
saatais kuulat käyttöön.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Joo et ole ensimmäinen jolla ei ole kuulien käyttöohjeita sekä treeniohjeita.
No kumminkin liukkarin kanssa kuulat sisään.Voit kuulien narusta vetää niitä ulospäin ja yrittää lihaksilla estää niitten ulostuloa.
Pääasia et tunnet ne.Aluks ei kannata pitää tunti tolkulla niitä sisässä.
Pois ne kyllä tulee jos et ole hankkinu ihan mini kuulia,ja kyllä nekin tulee pois.
Rohkeasti vaan kokeilemaan..
sellaiset hopeanväriset 2 kpl , ei hirveän isot - ja ei niissä mitään naruja ?? eli onks tietoa?
ja mikä on ei niin hirveä aika ?? tunti ??
päivä ?? ja tosiaan ,miten ne pois ??
Ihan tiedoksi vaan, mitä treenatumpi vagina,sitä pienemmät kuulat. Isommilla kuulilla voi aloitella ellei ole "luonnostaan" tiukka.Kuulat laitetaan sisään tarvittaessa liukastetta käyttäen (esim.perusvoide käy hyvin) ihan pieni määrä riittää,siis tippa voidetta. Kuulat työnnetään vaginaan peräkkäin jolloin ne ovat asennettu oikein paikoilleen. Sitten vain liikkumaan,shoppailemaan,jumppaan:-))
Lähtevät helposti pois narusta vetämällä tai sormilla "kaivamalla". Itse ainakin pidän niitä toisinaan koko päivänkin. Eiköhän sen jokainen itse tunne, mikä on sopiva aika.
Yleensä aloittelijan kannattaa käyttää isompia ja narullisia kuulia.Pikku kuulat menee hukkaan koska et saa niihin otetta.
Ja ei perusvoidetta vaan liukuvoidetta
Minulla on nämä isommat narulliset jo pitkään, mutta nyt harkitsen sitten ostaa niitä pienempiä.
Kaverini kertoi totutelleensa niihi pienempiin kuuliin laittaen ne kondomin sisään. Suuaukko langalla kiinni, ja sama pitkä lanka jää pimpsan ulkopuolelle. Siintä on ne sitten helppo poistaa.
Hyvin yksilöllitä kai tuo käyttöaika näillä kuulilla. Itse pidän muutaman tunnin, joskus vähemmänkin aikaa. Kaverini taas kuulemma aamusta iltaan (hmm) pääsääntöisesti.
irtonaisia ja eri kokoisia kuulia enää myynnissä apteekeissa ?
Olisin halunnut kerran ostaa ne apteekkista täälä.siellä kuitenkin sanottiin että tuote ei mennyt hyvin kaupaksi joten se poistettiin tuotevalikoimasta.
Tai onko seksikaupassa yhtä turvallisia irto pallot kuin apteekin.
Ymmärrän kyllä miksi ne jää apteekin hyllyyn kun ne oli kuulemma maksaneet 80.- .
Ainakin nämä minu narulliset geisha pallot oli huomattavasti halvemmat seksikaupassa, vai onko irtonaiset ja pienemmät sitten kalliimpia ?