Suomella hampaankolossa Ruotsia vastaan?

Päivärinnan tapaus,ja Kääriän tapaus?
580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niin kauan kun minä olen elännyt, on hampaan kolossa ollut jotain, kuinka hyvällä tai pahalla, niin hengissä pysyy.. onhan se Ruotsi rakas ja "rakas" tappelupukari meille ja me varmaan heille. Hahhhaa... no ei sentään vielä ketään murhattu. Pysyy kipinä yllä.

Äänestä
  • 🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

    😍 ­N­­­y­m­­­f­­­o­­­m­a­­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17858525X

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Wasberg ja Mietaa. 10 tuhannesosaa, eli ei paljon poronkusemasta.

Äänestä

Käärijä, ei kääriä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Päivärinnan tapaus,ja Kääriän tapaus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu