Conner Rousseau

Belgialainen demari poliitikko, jonka wikipediassa lukee että huhujen mukaan seurustelee Sanna Marinin kanssa.

"In May 2023 there has been speculation that he is dating the current Finnish prime minister Sanna Marin. "

https://en.wikipedia.org/wiki/Conner_Rousseau
23698
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Demarit on roistoja kaikkialla

Äänestä
  • Lähes rikollisia

    Äänestä

  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    ❤️ ­­N­­­y­­m­­f­o­­m­a­­­a­­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17858667z

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Tuo Wikipediaan lisäämäsi pätkä poistetaan, koska siinä ei ole lähdettä. Et sitten kehdannut pistää Seiskaa lähteeksi,

Äänestä
  • Olisihan siihen voinut laittaa gekkonen sivustoston, mutta eiköhän IL:n, IS:n ja hesarin, että YLE:nkin ole pakko tästä uutisoida?

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Olisihan siihen voinut laittaa gekkonen sivustoston, mutta eiköhän IL:n, IS:n ja hesarin, että YLE:nkin ole pakko tästä uutisoida?

    Tai voihan joku belgialainen juorulehtikin toki asiasta kirjoittaa ja kuvia julkaista...?

    Äänestä

Kävin muokkasin wikipedia-artikkelia. Laitoin siihen että "He is propably invented the first working perpetual motion machine in the world."

Äänestä

Sekaantuu Belgian politiikkaan Connerin kera?😁😁

Äänestä
  • Miksi osallistuisi?

    Äänestä

Tämä voisi selittää Marinin kovan innon muuttaa Brysseliin EU-hommiin.

Äänestä
  • Niinpä. Munan perässä lähtee

    Äänestä

Naton päämajakin on Belgiassa. Tämä selittää Marinin natokiiman

Äänestä
  • Ai nyt sillä on jo kiima Natoon. Viimeksi haukuttiin kuinka hänen vahtivuorolla ei Natoon liitytä.

    Teki mitä vaan, niin aina Marin tekee päin vittua. Toista on Purra. Koko maailma on ylpeä Purrasta, joka on täydellinen ja saanut melkein jo rauhan aikaiseksi maailmaan.

    Äänestä

Nyt kiinnostaa Purran siivouskoltut. Ja sitten mitä möläyttää. Se on nyt hallitusneuvotteluissa. Maalle ollaan väsäämässä hallitusta. Tukka sillä on hyvin.

Äänestä

Eikö ne pärkele jo uutta ministeriä ole saaneet aikaiseksi, suoleen?🤡🤡

Äänestä

Oma veikkaukseni on ettei mene kuin pari kuukautta kun Sanna ilmoittaa muuttavansa Brysseliin "töiden perässä".

Äänestä
  • Ensi kevään eurovaalien jälkeen siirtyy Brysseliin

    Äänestä

Jos noin käy, sinne se meni Huhtasaarikin. Hakkarainen tosin men Columbiaan vai Costa Ricaan vastustamaan EUta ja hoitamaan 'Suomen' asioita! Meillähän äänestetään ketä sattuu, ei asialla väliä.

Äänestä
  • Sannan pitäisi mennä Hondurasiin laittamaan paikalliset ukot ruotuun. Samalla voisi sen hampaansa fiksauttaa halvalla.

    Äänestä

Hahah.Sanna pääsee brysseliin

Äänestä

Onko kenelläkään mitään päivitystä tähän tarinaan?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Belgialainen demari poliitikko, jonka wikipediassa lukee että huhujen mukaan seurustelee Sanna Marinin kanssa.

"In May 2023 there has been speculation that he is dating the current Finnish prime minister Sanna Marin. "

https://en.wikipedia.org/wiki/Conner_Rousseau

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu