Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Olemme -30v ryhmä 1n ja 2m

Olemme alle 30v kolmikko 1n ja 2m
Naisemme esitti toiveen roolileikin toteutukseen johon tarvitsemme 2 miestä. (!seksi kokemus)
Olemme Veikkolasta
3686
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olis muuten mielenkiintoista kuulla naisen kokemana mille tuntuu olla ns. kaksi munaa yhtäaikaa alareissä! Olen kuullut pari versiota tästä, mutta aina niissä on ollut puudutetta ettei nainen ole muistanut mitään. Olen kuullut varttia vaille toteutusta olleen version, mutta sitten viimehetkellä kaikki on mennyt pieleen!

Pystyykö nainen keskittymään siihen kun sisällä on kaksi munaa päät vastkain ja mille se tuntuu miehistä. Näitä jälkiliukkaat juttuja on kuultu!

Äänestä
  • Minulla ei ole kokemusta anaaliseksistä kun en tykkää siitä.
    Kaksi kullia pimpissä taas on minun lemppari ja se on mielettömän hieno tunne.
    Kyllä molemmat miehet tuntuu todella hyvältä.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Minulla ei ole kokemusta anaaliseksistä kun en tykkää siitä.
    Kaksi kullia pimpissä taas on minun lemppari ja se on mielettömän hieno tunne.
    Kyllä molemmat miehet tuntuu todella hyvältä.

    Aikanaan kun itseä alkoi seksiasiat kiinnostamaan, niin ryhmäseksillä ajattelin juuri tuota, että nainen on kahden miehen välissä munat pepussa ja pillussa. Harvassa vaan ne naiset joilla on tuosta kokemusta selvinpäin.

    Kyllähän peppupanot on tavallista, yleisyydestä en tiedä koska Tilastokeskus ei tee tutkimuksia.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olemme alle 30v kolmikko 1n ja 2m
Naisemme esitti toiveen roolileikin toteutukseen johon tarvitsemme 2 miestä. (!seksi kokemus)
Olemme Veikkolasta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu