Ei mulla ole oikeestaan kuin yksi kysymys enää

Kaiken jälkeen. Miten sinusta mies tuli tuommoinen? :/
12412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Sinun takiasi. Istu sinäkin yksin ja mieti sitä.

Äänestä

Minkä "kaiken" jälkeen? Minun kysymys.. ennen seuraavaa :)

Äänestä

Mä luin tätä shaibaa ennen kuin edes tapasin hänet. En tiedä kirjoittaako kaipaamani nainen tänne, joskus tuntuu siltä.
Ainut asia mikä on varmaa, että nainen esti mut.
En ole kirjoittanut hänestä törkeyksiä missään.

Äänestä
  • Hän koki käytöksesi ahdisteluksi siitä olisi kai voinut ehkä jopa tehdä ilmoituksen poliisille

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Hän koki käytöksesi ahdisteluksi siitä olisi kai voinut ehkä jopa tehdä ilmoituksen poliisille

    Se on ikävää jos mies joutuu ihan ahdistelemaan jotta saa huomiota naisilta.
    Miten muuten silloin, jos asia on päinvastoin? On mies jota naiset joutuvat ahdistelemaan jotta saisivat siltä mieheltä huomiota?

    Ahdistelua tuo on ainakin varmasti, oli sitten miten päin tahansa osapuolet.

    Voe voe tuota miestä :(

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Hän koki käytöksesi ahdisteluksi siitä olisi kai voinut ehkä jopa tehdä ilmoituksen poliisille

    Niin siinä kävi! Ahdistelulta se tuntui!

    Äänestä

Tunnet siis hänet jo hyvin? Kaikilla on oikeus ollam omanlaisensa, kunhan ei vaan tee pahaa tai vahinkoa toiselle tai itselle. Toki virheitä sattuu, mutta ne voi yleensä korjata.

Äänestä
  • Ajatteletko mies ettet ole tehnyt täällä pahaa?

    Äänestä

Riippunee ketä miestä tarkoitat mu lähtökohtaisesti itsestäni siksi että äitini ei vienyt minulta itsetuntoa ja vihani isääni kohtaan pakotti oppimaan itsehillinnän jo nuorena sen jälkeen ei ole ollu sillai muuta kun opetellu vähän sitä sun tätä mielenkiinto loppuu melko nopeasti kun huomaa että osaa omasta mielestään riittävästi jos ei ole riittävän mielenkiintoinen työ jossa on mahdollisuus lähespäivittäin oppia jotain uutta

Äänestä

Olen juuri sellainen, kuten haluankin olla. Yksinkertaista, eikö totta.

Äänestä

Kierrä kaukaa visvanaamma

Äänestä

Hyvin sanottu

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kaiken jälkeen. Miten sinusta mies tuli tuommoinen? :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu