Stromannilla on työpaikka auki, millainen paikka.
"Stromann"
9
1180
Vastaukset
- Anonyymi
mitä kuule tuo firma tekee?
- Anonyymi
Eikös tuo ole entinen johtosarja palvelu ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikös tuo ole entinen johtosarja palvelu ?
onko se johtaja joku ruotsalainen? mulla tuli tuosta nimestä mieleen pillimehu ei johtosarja
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17862378T
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Aikasta usein ollu paikkoja auki. Joko suoraan tai välitysfirman kautta. Onkohan tänne kukaan oikeasti työllistynyt, vai pelkkää mainontaa?
- Anonyymi
Kävin vuosi sitte työhaastattelus mutta en tullu valituksi. Paikka jatkuvasti auki
- Anonyymi
Ei kai palkata muita kuin homppelta.
- Anonyymi
Yleensä tuollaiset firmat jossa omistus on ulkomailla/pörssipohja. työ on linjahommaa palkat on myös sitä luokkaa. tai en tiedä mitä ne nykyään on. esim vaasassa on se iso danfoss eikös ne hae kokoajan koulutettavaksi kokoonpanoon ja varastoon henkilökuntaa? eikai se hirveen vaikeaa voi olla jos muutamassa viikossa koulutuksen saa?
- Anonyymi
Taas siellä on paikka auki, käyttävät vaan työkkäri rahoja….
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944781Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353066Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k522983Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281541Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471189
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.7996Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78991Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52979