Erota EU:sta, ennen kuin EU- maiden kesken yhteinen pakolaistulvan tasajako tehdään. Tarkoittaa sitä, että olemme menossa rikollisuudessa Ruotsin perässä, jossa autoja poltetaan ja ihmispaljouden keskellä ammutaan meitä "vääräuskoisia" konetuliaseilla. Pommiuhkat tulevat olemaan myös uusi trendi.
https://www.suomenuutiset.fi/eu-parlamentin-paaneuvottelija-jasenmaiden-on-pian-pakko-ottaa-vastaan-pakolaisia-ja-siirtolaisia/
Suomi ehtisi vielä
4
383
Vastaukset
- Anonyymi
Eihän viestissäsi ollut mitään isänmaallista, kuten esim. ruskeaataloa tai kummituslinnaa.
- Anonyymi
Kyllä siinä oli kaiken pahan alku. Suomi menetti itsenäisyytensä v. 1994, jolloin päätösvalta maamme poliittisista päätöksistä siirtyi Brysseliin, myös oma valuuttamme hävitettiin ja tilalle tulivat eurot.
Britannia päätti taannoin erota EU:sta, kun huomasivat, että vanhassa vara parempi, eikä tarvitsisi enää velkaantua ottamalla joka vuosi lisää lainaa, jotka jaetaan korruptioon kaatuneisiin maihin.
Erilaisuus on rikkaus, mutta ei vastakkain olevia uskontoja saisi keskenään sekoittaa.
Tänne on tulossa kymmeniä tuhansia muslimeita.. Vilkaise, mitä heidän Koraani sanoo meistä suomalaisista kristinuskossa elävistä, joita täällä on hiukan yli 2/3 meistä. - Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#178631481
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
euroopan isot maat ajaa suomen tuhoon. Ihan kohta olemme kuin saamelaiset omassa maassamme. Mutta, hei. Säädetään lisää lakeja ja tehdään sopimuksia jotka heikentävät suomalaisten asemaa ja itsemääräämistä, koska se on niin vi..n globaalia ja hienoa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....2119775Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen454553Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1264062Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu1133947- 2063686
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik413043Aamun Riikka: sakset tiputtavat 31 000 lasta köyhyysrajan alle
✂️ STM:n tuoreen arvion mukaan Riikan leikkaukset pudottavat peräti 31 000 lasta köyhyysrajan alle, kun aikaisempi THL171611Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle
Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos1561597Mihin rakastuin sinussa?
Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its921524- 1151336