Tyttö miettii

Anonyymi-ap

Jos tarkoitus on tienata nopeasti mikä olisi realistinen asiakasmäärä päivässä mistä selviytyisi järkevästi?

16

1722

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      jos laskutat 100e yhdeltä asiakkaaltasi niin kysymys herää pikemminkin paljonko haluat tienata päivässä

    • Anonyymi

      Tällä hetkellä olen palvellut max 6 päivässä. Enemmän tuntuu vaikealta järjestää mutta tottakai haluaisin tienata enemmän kuin 600. Tyttö miettii

    • Anonyymi

      Muista maksaa verot, tellit ja lellit.

    • Anonyymi

      En tiedä mitä tarkoitat ja minkä ikäinen tyttö olet,oletko opiskelija että tarviit rahaa,vai oletko työ elämässä. Älä kurkota kuuta taivaalta,etene maltillisesti.
      Haluatko vain pelkkää naintia mistä velotat miehiä,oletko valmis ,esim suu sexiä. Oletko valmis mieste kyrpää hieroma että limat lentää.
      Suosittelen ota noi 3 pv vk vaikkapa 2/3 miest per pv.
      Ja mieti mitä haluat. Siitä pystyt jo päättelee mitä paneminen rahasta on,suosittelen kokeile.
      Olen 43v ex rva tiedän mitä rahasta antaminen on
      rakastan tätä työtä olen extra tyytyväinen rva.

    • Anonyymi

      Pyydä nyt ihmeessä 200 euroa ainakin 30 minuutista.

      • Anonyymi

        Miks helvetissä pitäis pyytää yhtään mitään


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miks helvetissä pitäis pyytää yhtään mitään

        Hyvää ja ilmaista tavaraa menee hevoskuormittain hautaan. Miksi Siitä pitäisi maksaa?


    • Anonyymi

      Teen vakityötä 7- 14 viikolla yksi asiakas hinta 200,- ei aikarajoitusta. Viikonloppuna joskus vuorokausi asiakas hinta 600,-

      • Anonyymi

        Asiallinen hinta ilman aika rajoitusta jolloin asiakas pystyy purkaa paineet kunnolla. M 56


    • Anonyymi

      Vielä vuosi sitten opiskelijana kolme päivässä oli mulle maksimi. Alkuunsa kun mua ei vielä tiedetty, oli 1-2 viikossa joka toi jo mukavan lisäyksen tuloihin.
      Lopulta kysyntää oli niin paljon et en voinut kaikkia ottaa mut pidin silti tuon 3/pvä säännön vaikka olisi voinut tienata todella paljonkin rahaa. Kerran kun oli 6 yhtenä päivänä, olin niin loppu etten jaksanut seuraavana päivänä nousta edes sängystä ylös. Tosin siinä oli silloin yhtenä asiakkaana sellainen super pappa jolla oli karmean kookas penis ja kuntoa naida sillä ompelukone tahtiin. Jatkossa en ottanut muita sinä päivänä kun tämä pappa oli tilannut minut.
      Mutta kokeilemalla itse tiedät kuinka usean pystyt päivässä hoitelemaan. Pelkkiä suihinottojahan voi kyllä päivässä tehdä vaikka kuinka monta.
      Essi

      • Anonyymi

        Tuosta papasta mainitsin lähinnä siksi että jos siihen alkaa , niin täytyy varautua että kaikenikäisiä ja omalaatuisia uroksia tulee olemaan vastassa.
        Essi


      • Anonyymi

        Ja sitten Esa heräsi trans unelmistaan?


    • Sanoisin 1-10 kpl. Mutta kohdista jokin ryhmä asiakkaaksi. Silviät nopeammin.

    • Anonyymi

      Kun mä vuokraa asunnon vaik kolmeksi päiväksi olen silloin töissä ja haluan tottakai tienata hyvin mutta järkevä määrä minkä pystyt toteuttaa on max 6 päivässä koska muuten sulla tulee hirveä kiire. Jos näytät kiireen miehille ja hoputat ei ne enää tule ja haukkuu sut kavereillekin se on paha virhe. Sun pitää ehtii peseytyä myös. Välillä miehet tulee myös myöhässä tai liian aikaisin. Ei ole järkevä laittaa hommat minuutti aikatauluksi. Jos sä otat 100e pokasta se on 600 päivässä hyvä palkka. On myös miehet jotka sopii mutta ne ei tule ja sellaiset ärsyttää.

    • Anonyymi

      Kannattaa muistaa että on päiviä ettei ole äksöniä. Jos saat päivässä 600 niin sinulle jää 250€. Ja voi olla kuluttavaa jos on ma-pe liikkeellä ja ”asiakkaita” on kuusi päivässä. Unohda koko juttu

    Ketjusta on poistettu 62 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saisinpa halata sinua joka päivä

      ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a
      Ikävä
      71
      8416
    2. Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä

      SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,
      Maailman menoa
      135
      4768
    3. Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki

      Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K
      Maailman menoa
      112
      3876
    4. Eikö tunnukin kamalalta, kun en

      anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut
      Ikävä
      77
      3417
    5. Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin

      Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii
      Maailman menoa
      74
      3006
    6. Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne

      Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja
      Maailman menoa
      141
      2730
    7. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      11
      2424
    8. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      39
      2167
    9. Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"

      Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan
      Maailman menoa
      63
      1983
    10. Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu

      Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä
      Suomalaiset julkkikset
      56
      1968
    Aihe