Joko iso D on hankkinut uuden "assistentin"

Helmin tilalle?
6211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

paskapuhetta


en-usko

Enoni Juha Keminmaalta sanoi että se ei voi siet-ää tuota vanhaa senii-liä joka liehittelee nuoria tyttö-jä

- Silja -

Äänestä
  • linkitys alotukseen

    Äänestä

  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    ❤️ ­­N­y­­­m­­f­o­­­m­a­­a­­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#178671927

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Onko vaatimuksena Isot Deet?

Äänestä

Hänen seuraava assistenttinsa on varmaan hikisesti 15 v 🙁

Äänestä

Isoo-D ottaa Jari Sillanpään parikseen ja alkaa vanhoilla päivillään homppeliksi. Tavoitteena voittaa seuraavat Euroviisut.

Sopii myösJarskalle, koska molempien ura on ollut jo kauan syöksykiidossa alas.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Helmin tilalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu