https://www.hs.fi/ulkomaat/art-2000009606875.html
”En ole nähnyt mitään tällaista”, sanoi Belgorodin asukas venäläismedialle uutistoimisto Reutersin mukaan.
”En ole nähnyt mitään tällaista”, sanoi Belgorodin asukas venäläismedialle uutistoimisto Reutersin mukaan.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Hehe aika herätä todellisuuteen että sota on kotiovella Puten lätissä
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17867877q
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ois hyvä jos putin käyttä ydinpommia niin päästäs moskovasta eroon.
Ukroterroristit hyökkäävät raukkamaisesti rauhallisiin pikkukyliin tuhoamaan vanhuksia ja lapsia. Sitten kehtaavat arvostella Venäjää. Hyi s....na!
Loistavaa lisää tätä jo 200 000 velnääistä on kaatunut huraaa!
Valheellinen väite.
Toisaalta massapommitus Moskovaan väkijoukon päälle ei olisi sinällään suinkaan väärin.
Sitä saa, mitä tilaa. Täysi oikeus palauttaa terveiset. Venäjä on pommittanut kaikki asuinalueet, mihin on yltänyt. Jos Eurooppa saa kyllikseen rahan tuhlaamisesta, sen on pakko hoitaa ongelma voimatoimin.
Et laskisi leikkiä tällaisesta asiasta. Venäjä hyökkäsi ja haluaa tappaa kaikki ukrainalaiset, kun he haluavat säilyttää vapautensa.
Voi olla, että aika monessakin venäläiskaupungissa tullaan näkemään asioita jollaisia ei ole ennen nähty.
Hyvä niin.