Lohja repäisee toriauden avajaisissa, keikalla Käärijä! Ja vielä parasta, keikka on ilmainen. Joten tulkaa Lohjalle ja laittakaa kaupunki sekaisin. Monta sataatuhatta kuuntelijaa saadaan paikalle. Koitetaanko?
Käärijä keikalla
4
898
Vastaukset
- Anonyymi
Tulossa :)
- Anonyymi
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17869763U
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Huutista vittu!! Eiköhän siellä ole jo Monkolan puniikkihuorat ja soijahomot varanneet paikat eturisvistä itselleen ja sukulaisilleen kuten kunnon kommareiden kuuluukiin. Tuskin on edes vappujuhlista selvitty kun kaupungintalon pihalla työntekijät vetivät kunniaa tehden neuvostolipun salkoon ja taustalla soi Bandiera Rossa. Hienoa että saadaan oikein Käärijä Lohjan Torille, voin vain kuvitella kuinka kauan tätäkin paskaa on pohdiskeltu kampaviinereiden parissa Monkolan neukkareissa veronmaksajien kustannuksella.
Lohjan kaupunki on sen verran syöpäinen työantaja, että jopa uusi kaupunginjohtaja otti ihan oma-aloitteisesti lopputilin kun huomasi puniikkien 70-luvulle jämähtäneen työkulttuurin , muutosvastaisuuden ja kuvottavan hyvävelikerhon...HYI VITTU!!! - Anonyymi
Lohja ja käärijä. Kaksi paskaa mainittu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1266234Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto635161SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun724300SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt1023874Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost133652Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1213230SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522556Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352529Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT972298Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat672252