Antti is the best

Hei! Mä haluun sanoo teille yhen asian!
Oon Antin ystävä ja kerron teille et eninnäkään
Antti ei oo homo!Ja toiseksi jos ette pidä hänestä niin olkaa pitämättä, mut ei sitä tarvi mainostaa!!! Antti on mun mielestä hyvä ja niin
on mun mielestä.
1142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

totta, antti tuisku ei todellakaan ole mikään homo!!! en tosin tunne anttia henk.koht. mutta kai sen nyt päältä päin näkee, että antti aivan yhtä tavallinen kuin me muut... tosin antti on kuuluisuus, mut muuten ihan tavallinen ihminen... antti on paras!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mie kirjoitti:

Hei! Mä haluun sanoo teille yhen asian!
Oon Antin ystävä ja kerron teille et eninnäkään
Antti ei oo homo!Ja toiseksi jos ette pidä hänestä niin olkaa pitämättä, mut ei sitä tarvi mainostaa!!! Antti on mun mielestä hyvä ja niin
on mun mielestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu