Silti vain ilkeileminen saa elämääni iloa. En kestä rakastuneita pareja ja onnellisuutta muilla. Haluan ne itselleni! Omaan mieheeni olen kyllästynyt sata vuotta sitten ja se minuun 120 vuotta sitten. Menenkö terapiaan?
Mulla on kaikki, hyvä työ, perhe ja sukulaisia.
Anonyymi-ap
22396
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Suosittelen vahvasti.
Surullista 😥
Eikö perheesi voi auttaa sinua!
Pilaat perheesikin elämän. Tietysti olet hoidon tarpeessa, jos nautit kiusaamisesta.
Ei ole kiusaamista! Se on pakkomielle! Haluan kaiken itselleni! Minulle!!
No anonyymipalstalla voit pitää kaikki ja joku toinen saa pitää ihan samat. Täällä ei voi omistaa mitään. Mikä on sinun nyt, on jonkun toisen 10 min päästä. Sen kun tyhmimmät tajuaisi.
Ei liity palstaan!
Sekuntia pilkoen likipiin tarkkuudella drmissismaalin katusuolaankiusan hiekoittaja
Juo lisää tsiisus sentään.
Eteerinenaanenanihöngyrö
Liittyypäs kun ilkeilet täällä joka viestiketjussa. Olen huomannut jo pitkään, että jotkut täällä sitä tekee ja diagnoosi helppo tehdä jonkun terveyskeskuslekurin. Hoitoon vaan.
Jutuistasi ei saa mitään selvää. Toinen pökkelö siinä aloittajan lisäksi. Kyllä säälittää hukkaan heitetyt elämänne. Joku päivä heräätte, että käytitte puolet vapaa-ajastanne ventovieraille vituillen. Hah.
Nuori rakkaus saa minut voimaan pahoin. Haluan kokea sen!
Miehesi voisi leipoa sua turpaan.😂
Mies on jo 180 v jos 120 v sitten kyllästynyt.
Otan osaa.
Mene terapiaan se voi auttaa mutta mikset halua minun kanssa olla yhteydessä mä vähän veikkaan että kyllästyt niin nopeasti niihin miehiin mitä sulla on ollut munkin luota lähdit multa olisit saanut rakkautta kunnolla olisin huomioinut sinut joka päivä
Pudiksen trölli taas vauhdissa! Ei se raukka ymmärrä mitään, ku pää o sekasi!
Vain ilkeily tuo elämääsi iloa? Et taida itse tajuta miten pahassa jamassa olet. Sinulla on perhe, lapsiakin? Etkä saa heistäkään iloa elämääsi? Nyt kipin kapin lääkäriin tai pilaat aika monen ihmisen elämä. Mikään ole niin kamalaa kuin itsekäs kylmä tunteeton äiti. Lapsesi päätyvät huumeisiin tai linnaan. Sinä olet tunteeton ja tilanne voi pahentua. Hoida itsesi kuntoon!
Sitten kerronkin, että olen tosi rakastunut yhteen mieheen ja ollaan oltu tekemisissä ihan muissa merkeissä ja se on näyttänyt vähän vihreää valoa. Edessä varmaan tämän vuosisadan rakkaustarina, johon sinä et kuulu, josta sinulle ei kerrota ja jollaista sinä et saa koskaan kokea. Hauskaa elämää ilkeillessäsi keskustelupalstoilla. Minä nautin tästä tunteesta ja toivottavasti hänestäkin pian.
Et mene terapiaan vaan otat eron.
Olet kyllä saatan ansairas ämmä!