Marin: Timo Soinin ylipaino on katastrofaalinen

Tällä kertaa Marin osuu oikeaan....
18296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Se on katastrofaalista että Soinia joudutaan elättämään verovaroista

Äänestä
  • Soinin sairaudet tullaan hoitamaan verovaroin kun taasen köyhä persu saa terveyskeskuksessa neuvon laihduttaa sekä laksatiivi-reseptin.

    Äänestä

  • 😍😋😍😋😍😋😍😋😍

    ❤️ ­­N­­y­m­­­f­o­m­a­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17877545B

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Siis luurankolunttuko on tuollaista sanonut? No uskon kyllä sen, koska se lunttu on kiusaaja isolla koolla. Eihän luuranko kierohampaalla ole edes tissejä.

Äänestä

Marin näyttää itse lommoposkiselta narkomaanilta ja käytön jäljet näkyvät.

Äänestä
  • Purran lommoinen kuutiopää ja näin suu melkein aina :☹️

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Purran lommoinen kuutiopää ja näin suu melkein aina :☹️

    😬  😬  😬

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Purran lommoinen kuutiopää ja näin suu melkein aina :☹️

    Pinokkio naama on ollut taas käsi Olavin housuissa.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Purran lommoinen kuutiopää ja näin suu melkein aina :☹️

    Hienoa tietää, että olet köyhä......hähähähähä.

    Äänestä

Kunhan en näe alastomana.

Äänestä

läski soini kävi usassa syömässä rukous aamiaista veronmaksajien piikkiin.kun oli ulkomimnisteri

Äänestä
  • Eikö Soini huolinut sinua persuihin, vai mistä tuollainen katkeruus?

    Äänestä

Nyt tulee rahaa..

Äänestä

Sosialismiin kuuluu arvostella kaikkien ulkonäköä, ja varsinkin niitten, jotka on väärässä puolueessa. Kun ei sosialisointi muuten etene, niin tarrataan kiinni jonkun syömistapoihin. Juomisiin ei puututa, se on sosialistin pyhitetty harrastus ja sopii työajallekin! Kippis vaan taas uudestaan!

Äänestä
  • Ahaa, Marinin ulkonäköä vuosikausia haukkuneet ovatkin siis sosialisteja. Minä luulin, että venäläisiä kommunisteja.

    Äänestä

Ääri kommunistinen sosiaalidemokraatti, alkoholisoitunut Sanna Marin osoitti jälleen tökerön sivistymättömyytensä arvostellessa toisen ihmisen ulkonäköä.

Äänestä

sukunimen näköinen

Äänestä

SOKERIVERO YLÖS YLÖS YLÖS

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tällä kertaa Marin osuu oikeaan....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu