Ohhoh! Tunteet alkaa kuumenemaan... Maajussi-Sinan on kutsunut Turkkiin luokseen kaksi suomi-neitoa: Teijan ja Elinan.
Varo sisältöpaljastuksia:
https://www.suomi24.fi/viihde/kolmiodraama-maajussi-sinan-saa-karkevaa-tekstia-morsioehdokkaalta-et-ehka-ole-huomannut-mutta?s24
Kolmiodraama? Maajussi-Sinan saa kärkevää tekstiä morsioehdokkaalta: "Et ehkä ole huomannut..."

8
1499
Vastaukset
- Anonyymi
Huonosti alkaa jos Elinan valitsee. Elina osoittaa jo tuossa vaiheessa mustasukkaisuutta...
- Anonyymi
Tyyppi pelailee kummankin kanssa. Elina on kauniimpi ja fiksumman oloinen. Tekisi viisaasti, jos jättäisi pelin kesken. Lopettaisi tuon ilkeästi häntä pompottavan Sinanin kodin ja tilusten kuuraamisen, ja häipyisi. Teija kun perisi orjahommat, niin voisi kilojakin vähän kadota, ja sokerina pohjalla, saisi jäädä tekemään raskaita maatilan hommia tuon orjapiiskurin alaisena 🙃.
- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17878313D
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Yäk! Lähtisin kotiin, ei ole minusta asiallista käytöstä eikä tämä ohjelmakaan ole kovin järkevä. Kaksi naista mokoman äijän ympärillä ja sitten vielä paskaa pitää lapata!
- Anonyymi
Minusta tuo Sinan on pirullinen. Tuosta ohjelmasta jo näkee, ettei paljon suomalaista naista kunnioita. Pompottaa, aliarvioi, nolaa ja harjoittaa suoraan sanottuna henkistä julmuutta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minusta tuo Sinan on pirullinen. Tuosta ohjelmasta jo näkee, ettei paljon suomalaista naista kunnioita. Pompottaa, aliarvioi, nolaa ja harjoittaa suoraan sanottuna henkistä julmuutta.
Eihän noilta vääräuskoisilta äijänkäppyröiltä voi mitään vaatiakkaan. Täysin sivistymätön peräkammarin poika. Näyttääkin niin elähtäneeltä. Saa jäädä loppuelämäkseen yksin luomaan lantakasaansa.
- Anonyymi
pysykää erossa
- Anonyymi
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
🔞 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/girl4love
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1913145
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.662862- 2032260
- 741896
- 1021803
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91731- 1081585
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2191186- 811140
- 951099