Kuntoportaat?

Onko Kauhajoella kuntoportaita?
7489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

On Sotkassa.

Äänestä
  • Mitkä vitsin kaaleet ja kuka ihmeen Ari?

    Äänestä

Ei Sotkan Sulttaani suostu menemäön julkisiin kuntoportaisiin. Ajatyelin lähinnä tilata yksityiset linnan pihaan.

Äänestä
  • Hehhehe. Vai että on meillä nyt oilein Sulttaani. Ken on hän?

    Äänestä

  • Tilataan yhdessä, niin tulee paljousalennus!

    Terkuin Mk (tunnettu aiemmin lyhenteellä T&K&K&I&Nk)

    Äänestä

Lellavalle sellaiset tarvitaan, jotta Lellavan lelunukke voisi huojahtaa tasanteelta jonkun Kurikkalaisen Kenin syliin, jotta Kauhajoen Kenit eivät enää kestäisi, vaan tunnustaisivat rakkautensa tuolle vastustamattomalle nukelle.

Äänestä

Lellavan lelunukke tuijottaa teitä lasittuneilla silmillään hyllyvälissä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko Kauhajoella kuntoportaita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu