Ekstaasi ei toimi sitä redosettamalla

Anonyymi-ap

Hei ajattelin kysyä et mikä on syy siihen että ennen kuin söin ensimmäisiä kertoja essoja aina kun redosetin niin vaikutus oli todella hyvä. Nykyään kun essoja vähän enemmän syönyt niin kun otan ensimmäisen esson jälkeen uuden niin ei muuta vaikutusta kuin leuka tärisee ja uni ei tule. Tämä ei voi olla tolet koska olen kokeillut syödä essoja paljon aina ensimmäinen toimii niin kuin unelma ja seuraavat eivät sano mitään muuta kuin pistää leuan vipattaan. Ensimmäisen esson jälkeen olen syönyt 6 235mg pop smoke essoa ja pysyin vaan valveilla koko yön. Ensimmäinen pop smokeista toimi täydellisesti. Haluaisin vieläkin pystyä syömään enemmän kuin yhden esson että olot kestäisivät koko yön. Onko jollakin tietoa näistä enemmän. Mitään reseptilääkkeitä mulla ei oo enkä oo tahtonu essojenkaa mitään muuta kuin alkoholia ja dänkkiä ottaa. Ensimmäisen Kerran kun toinen esso ei toiminut pari medikinettiä imasin mutta en sit tiiä?

5

1393

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hups ei 6235mg vaan kuusi 235mg essoa

    • Anonyymi

      Vaihda sieniin ja piriin

      • Anonyymi

        Ehdottomasti!!


    • Anonyymi

      HALOO? Ota nyt eka selvää vähän. MDMA tuhoaa aivot tiheässä käytössä. Otin sitä Kristallina liian usein ja tappoi hampaatkin kokonaan. 1-2kertaa kk on suositeltu väli niin toimii ok.

    • Anonyymi

      Pitää ottaa ekalla kerralla se määrä minkä laisen vaikutuksen haluu, jos ottaa lisää se ei enään lisää vaikutusta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      101
      7443
    2. 81
      5037
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      79
      4859
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      132
      4268
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      10
      3058
    6. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      52
      2689
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      40
      2596
    8. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      53
      2247
    9. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2221
    10. Suudeltiin unessa viime yönä

      Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit
      Ikävä
      21
      1850
    Aihe