Laittakaa se hintatasonne kilpailukykyiseksi, niin asiakkaita rupeaa olemaan.
Nyt pyydätte jostakin hivelystä ja hätäisestä panosta 150 euroa, millä saa jo esim. "real seksi" sivustolta valita tytön ja palvelut.
Harmi, kun parittajanne vie sen 40 euroa siitä päältä pois. Hommatkaa oma kämppä ja kaikki on saatua, eikä luuserille tarvitse pulittaa yhtään. Elää teidän kustannuksella.
Tällä tavalla teiltä loppuu markkinat ja kysyntä kokonaan ja poimitte taas riisiä pelloilta Thaimaassa koko sakki. Tämä on totuus!!
Thaikku huorat.
24
1818
Vastaukset
- Anonyymi
Sivun oikea haku on "real escort" ja sen jälkeen oma paikkakuntasi. Löytyy vähän halvempaa ja tosi herkkua.
- Anonyymi
Kaikki hinnat ovat nousseet. Ruuan, sähkön, polttoaineiden ym. Eikö huorien taksat sitten saisi nousta ?
- Anonyymi
Kumma, ettei se nouse muilla ulkkareilla, kuin ainoastaan thaikkuhuorilla.. Päinvastoin, hinnat laskeneet markkinoilla, kun tarjontaa on yllinkyllin. Markkinatalous se on, mikä jyllää.
Tarjonta ja kysyntä määrää hinnan. Näin se vaan menee. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kumma, ettei se nouse muilla ulkkareilla, kuin ainoastaan thaikkuhuorilla.. Päinvastoin, hinnat laskeneet markkinoilla, kun tarjontaa on yllinkyllin. Markkinatalous se on, mikä jyllää.
Tarjonta ja kysyntä määrää hinnan. Näin se vaan menee.No jis sinulla ei ole varaa thaikku huoriin, niin hakkaa lapaseen sitten.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No jis sinulla ei ole varaa thaikku huoriin, niin hakkaa lapaseen sitten.
Tyhmä..... Sinunlaista Suomi poikaa viedään, kun litran mittaa... Siksihän niitä tänne pesiytyy.. : )
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No jis sinulla ei ole varaa thaikku huoriin, niin hakkaa lapaseen sitten.
Juuri sinulaistesi puutteessa elävien Suomi junttien takia niitä tänne pesiytyy. Jokaiseen lastulevykoppiin ja siivouskomeroon.
Olet niin helposti kusetettavissa, kun et muuten naista saa.
Minkähän takia muualla Euroopassa ei ole samanlaista tarjontaa?
Ei kai ole puutteessa eläviä Suomipoikia, joita voi kusettaa.... Mietipä sitä.!!!
- Anonyymi
Vedä köyhä lapaseen äläkä valita!
- Anonyymi
Mikset vedä jo sossu pummi
- Anonyymi
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/E1u6Z5
- Anonyymi
Nyt on muuten tulossa Pohjois-Karjalaankin aika kova kattaus seuralaisista "real escortissa".. Vilkaiskaahan.. ; )
- Anonyymi
Mulla kesämökki siellä päin. Ei tarvi vaimolle selitellä menemisiä. Ja nyt hyvä tarjonta, on mistä valita, eikä rahaa nyhtäviä thaikkuhuoria ainoastaan. Ihme, ettei poliisi puutu näihin turistiviisumilla huoraaviin. Kaikkihan sen tietää.
- Anonyymi
Thaikut on niin loppuun pantuja. Tautipesiä. Kaikki pääsee panemaan. Ei mitään rajaa. Patjoja.
- Anonyymi
50€ kumin kanssa suikkari..90€ pano. Ei mun mielestä huono hinta 🤔
- Anonyymi
10 min. ihan ok hinta... : )
- Anonyymi
Eli siihen + 40 ecua, eli suikkari 90 ja pano 130 ecua. Tai sitten et ole käynyt hierontapaikassa. Vai väitätkö pokalla, että tyttö teki suikkarin 10 eurolla.???
- Anonyymi
Voi raukka et ole mikää mies,työnnä ne 50€ 90€ vaikka persesilmääs kukaa ei ole niitten puutteessa.
Näin on ääliö.
- Anonyymi
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/G9f4L1
- Anonyymi
Thaikkua en nussii ilmatteeksikaan. En halua kaikkien nussimaan naista. Oma kourakin parempi.
- Anonyymi
Kun panee thaikkua siirtää sitten seuraavalle muijalle hpv;n tai hyppykupan. Taudit kiertoon naisen hengen menoksi. Tai seuraavan muijan pillun pilaamiseksi.
- Anonyymi
On joitakin ihan ok. thaikkuja, mutta vituttaa nää välistä vetävät iilimadot. Niistä kun jonkun sais tallattua hengiltä.. Ne ei kai ole suojeltuja Suomessa. Parittajat meinaan.
Tienaavat tytön tekemällä työllä. Vuokraavat jonkun lastulevyllä vuoratun siivouskomeron 40 euroa per asiakas. Jos teet muuta, ne saat pitää. Miettikäähän vähän kusettajat ja käyttäjät.!!
- Anonyymi
Viimeksi maksoin tonnin Thai tytölle
- Anonyymi
Sitten heräsit ja laskit kissan ulos....
- Anonyymi
"Thaikut on niin loppuun pantuja. Tautipesiä. Kaikki pääsee panemaan. Ei mitään rajaa. Patjoja."
Siinä olisi huorissa kävijälle oikea vaimo. Otat huoran vaimoksi ja annat vaimosi harjoittaa ammattiaan makuuhuoneessanne kun olet itse töissä. Ette tarvitse kuin tarpeeksi vaihtolakanoita. Vaimosi säästää työtilan vuokran ja saat pillua välillä.- Anonyymi
No sulla menee hyvin. Ethän missään töissä käy baarissa istut naama turvoksissa. Muijas huhkii töitä makkarissa jotta saat kalja rahaa.
Ketjusta on poistettu 105 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1322973- 71376
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2201316Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701181- 441140
- 371011
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381001Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke133957- 47944
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.36877