Juonipalastuksia!

Tällä viikolla lukemani perusteella eräältä sivulta ridge tekee päätöksen taylorin ja brooken väliltä. Ridgen päätös tuhoaa brooken.

Eli luulisi ridgen valitsevan taylorin tuon virkkeen perusteella!
31742
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei me uskota eikä haluta uskoa! Brooke ja Ridge sai vihdoinkin toisensa ja niin sen pitää ollakkin...
Panes linkki niin sitten katellaan uudemman kerran!

Äänestä

Tarttuukohan Brooke pulloon?

Äänestä

Tarttuukohan Brooke pulloon?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minäpä minä kirjoitti:

Tällä viikolla lukemani perusteella eräältä sivulta ridge tekee päätöksen taylorin ja brooken väliltä. Ridgen päätös tuhoaa brooken.

Eli luulisi ridgen valitsevan taylorin tuon virkkeen perusteella!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu