Persut alentavat bensaveroja niin että persun käsi on sinun taskussasi millä sinä maksat verolaskun pois,persu petos on helppoa vai mitä 🤣🤣🤣
Persujen bensa petos
21
279
Vastaukset
- Anonyymi
Monikohan persu äänestäjä hyppää jordaniin kun tajuaa virheensä
- Anonyymi
Kansa uskoo bielökin petos persunin
- Anonyymi
Purra irvistää kuin noita ja kyykyttää hyväuskoista kansaa 🤣🤣🤣
Tuo sinun persujen vaino on paitsi elämääsi hallitseva myös hyvin sairaalla tasolla apAddick. Mitä tuot esille suomi24 palstojen edustajana lopputuloksella missä jokainen palsta jota häiriköit on sisältönsä puolesta kuin huutoa hullujenhuoneelta sinun turvautuessa luotsina sensuuriin, banneihin ja jäähyihin kun sinun yksinpuheluja skitsoiluineen niiden yhteydessä häiritään. Lataamokamaa jokainen viestiketju tälläkin palstalla samasta syystä sinun toimesta. Vuoden jokaisena päivänä yhdet ja samat pakkomielteiset harhaiset hokemat tuhansine massapostauksineen vuodesta toiseen eikä tämä ole kuin yksi s24 palstoista joita terrorisoit luotsinpestin suojista vaikka jokaisesta viestiketjustasi paistaa läpi ja kauas kuinka kuuluisit hoitoon.
- Anonyymi
Kauniin pi kuin marin baimonko
- Anonyymi
Lukekaa linkki miten persu kusettaa
- Anonyymi
Ei löytyny yhtään linkkiä...
- Anonyymi
Oletko Kokoomuksen hallitusneuvottelija kun tiedät mitä on sovittu?
- Anonyymi
Lapsilisät poistuu, bensa halpenee.
- Anonyymi
Terveyskeskuksiin kunnon palveluhinnat, hyväntekeväisyydellä ei elä. Haaveilun aika on ohi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Terveyskeskuksiin kunnon palveluhinnat, hyväntekeväisyydellä ei elä. Haaveilun aika on ohi.
Somaleiden katumaastureiden rahoittaminen on ohi. Jos somalilla uudenkarhea maasturi, maksaa kuukausierät itse. Ei enää KELA!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Terveyskeskuksiin kunnon palveluhinnat, hyväntekeväisyydellä ei elä. Haaveilun aika on ohi.
Perust on ainaiaeiantakin kääntäjä eikö tyhmä kansa opi
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Perust on ainaiaeiantakin kääntäjä eikö tyhmä kansa opi
Usiwuwjsjsj jsjsjsj jwiwiwjsisi
- Anonyymi
Hyvä että persut ei halua nostaa alvua.. Kansa kiittää
no niin persuja vainoava vttuileva antipersuluotsi addick, nappi huuleen, nalle kainaloon, tuti suuhun ja tutimaan että jaksat aamulla nousta taas reippaana poikana itkemään persujen perään.
- Anonyymi
Heh, kukaan fiksu ihminen ei enää vaivaudu puolustaan persuja. Mutta ehkä persut saikin kaiken tarvitsemansa usa-makkarasta.
- Anonyymi
Niin, juuri kellään muullahan ei ole Suomessa autoja kuin Persu-eliitillä
- Anonyymi
Paras autokalusto on kela somaleilla
- Anonyymi
Persuja vainoava maksettu trolli pitäisi vihdoin saada hoitoon
- Anonyymi
Näin on.
- Anonyymi
Toisaalta mielummin tähän kun italialaisten remontteihin jos pakko on valita?🤔🤨🙄
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja18822442Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant839651Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.467622Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va886408SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1896113Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot485112HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1174765Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074489Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo992218Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k871498