Suomi saa pian uuden presidentin.

Homo-Pekan

Mitä Alajärvellä, mikä on on suomen raamattu vyöhykettä, tästä ajatellaan?
9691
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei olisi hyvä prsidentti. Maailmassa on paljon maita, jotka ovat hyvin homokielteisiä. Suomelle tulee hallaa, jos homo on presidentti. Asiasta toiseen. Homoseksuaalinen käyttäytyminen on Raamatun mukaan syntiä.

Äänestä
  • Aloittaja varmaan huomio tämän syntiseikan tuomalla esiin "raamattuvyöhykkeen"
    Eihän halpa-hallista saa edes punaisia pikkuhousuja puhumattakaan kondomeista, koska ne on syntiä.

    Äänestä

Höpö höpö ,punaiset pikkuhousut on rumat,ei syntiä.

Äänestä

Kyllä se teille kommareille olis hyvä resudentti.

Äänestä
  • Jotkut kädettömät eivät ymmärrä mitä kommunismi edes on. Sekoittavat kommunismin ja sosialismin keskenään.

    Äänestä

Suomi tarvitsee homo pressan! ✝🙏

Äänestä

Halla-Ahosta tulee presidentti. Juuret Alajärvellä.

Äänestä

Onneksi Alajärvellä ei ole prideä.

Äänestä
  • Äänestän Mäenpäätä

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Homo-Pekan

Mitä Alajärvellä, mikä on on suomen raamattu vyöhykettä, tästä ajatellaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu